Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy tetszik vagy nem lenne túl jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már tök régóta ismerjük egymást, és kb 1 éve sokkal jobban megismertük egymást, többet voltunk együtt és elég jóba lettünk. Én nekem azóta tetszik...persze többször is próbáltam lebeszélni magam róla (van egy barátnőm akinek szintén bejött és miatta) de a végén mindig rájövök hogy még mindig tetszik. És ő is sokat célozgat de nem tudom eldönteni hogy ezeket csak bemagyarázom vagy tényleg célzás. Pl egyik nap amikor találkoztunk mondta hogy na végre egész nap erre várt. Egyszer mondta hogy majd a sulis bálon bemutat a haverjainak mint a barátnője és ezzel fog menőzni nekik hogy milyen szép barátnője van aki ráadásul idősebb is (2 évvel vagyok idősebb nála...ebben sem vagyok biztos hogy nem túl nagy-e a korkülönbség). Egyszer egy buli után nálunk aludtak többen, és ő aludt mellettem és éjjel átkarolt és megfogta a kezem. Együtt táncolunk a szalagavatón (felkértem mert kevés fiú van az osztályban) és amikor a tanár mutatja a lépéseket és nekünk nem kéne táncolnunk meg semmi akkor is fogja a kezem. Szóval ilyesmi "jelek" vannak már 1 éve. És most azon gondolkozom hogy nem kéne-e elmondanom neki hogy tetszik. Hátha változna valami. De ugyanakkor meg bennem van az is hogy 1 éve van ez...bőven lett volna ideje meg alkalma neki is megtenni ezt a lépést ha szerette volna. Szóval ilyen kétségeim vannak. Szerintetek mit tegyek? Elmondjam vagy ne? És a korkülönbségről mit gondoltok?

Bocsánat hogy hosszú és köszönöm annak aki elolvassa :)

18/l



2018. szept. 21. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Bátran mond el
2018. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jól megvagytok szerintem kár lenne elengedni:)

Legyetek boldogok mint egy pár. Amúgy az a két év nem sok ha komolyan gondolja.:)

Van egy ismerősöm a fiú 16 a lány 19 20 azt hiszem. És jól megvannak. :)

2018. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd el neki. Lehet azért nem mert lépni, mert idősebb vagy nála. A korkülönbség pedig egyáltalán nem vészes.
2018. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!