Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunterpro98 kérdése:

Ti mit csinálnátok?!

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon szeretek és tudja hogy szerelmes vagyok belé elmondtam neki mindent igen elmondtam de neki sajnos van barátja és annyi minden kozénk áll sajnos de én harcolok érte és annyi mindent megtettem érte és nem tudom de úgy erzem hogy felesleges vagyok számára

Most sajnos fasirtban vagyunk de akkor is akarom kivánom nagyon és a csillagokat is lehoznám neki és az a baj hogy a osztálytársam tehát mindennap néznem kell és csak álmodozni róla valaki valami tippet vagy valami észeru tanácsot köszönöm!!!! Vagy esetleg ha lenne kedve egy lánynak ismerkedni abba is benne vagyok! Vagy nem tudom hogy felejccsem el.És persze ne értse felre a lány aki olvasa hogy csak egy potlek mert nem potleknak kénna hanem arra hogy valaki igazán megbecsuljon köszönöm a válaszokat!!😞



#helyembe?!
2018. szept. 21. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetesz, ha elengeded.
2018. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha van barátja akkor inkább próbálj továbblépni, és elfelejteni. Nem tudom hogy a barátjával hányadán áll, de ha minden rendben van a kapcsolatukban valószínű nem fogja otthagyni érted. A biztosat a bizonytalanra/kalandra nem hiszem hogy lecserélné. Szóval szerintem keress olyan valakit, aki viszon szeret.

17/l

2018. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet. És igen mondták már meg minden de olyan nehéz és nem tudom hogy mitcsináljak és annyira kihat a zenelesre is. Nem tudom tényleg hogy hogyan vagy hogy mi tévő legyek. Nehéz!😞
2018. szept. 21. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2018. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!