Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes folytatni ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ezt?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a neten. Hasonló az érdeklődési körünk, legalábbis amennyiről tudok. A baj az, hogy ő sosem keres engem, csak én írok neki. És beszélgetés közben is olyan érzésem van, mintha mindent úgy kéne kihúzni belőle. Szóval szinte csak én kérdezek, nagyon ritkán visszakérdez, de ennyi. Így azért nehéz beszélni. Próbáltam azt is, hogy nem keresem, hátha akkor ő fog, de semmi. Ekkor rákérdeztem, hogy akar e még valamit, azt válaszolta hogy igen. De akkor miért nem keres? Meg miért én kérdezek csak, olyan mintha én egyáltalán nem is érdekelném... Megéri vele vesződni szerintetek?

2018. szept. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit mintha unott lenne veled kapcsolatban.

Szerintem próbáld meg,hogy tényleg nem keresed huzamosabb ideig,ha ő sem keres akkor pedig többet ne is írj neki,

akkor nem éri meg vesződni vele.

2018. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a szavaidból azt vettem le, hogy kapcsolatot szeretnél vele. Na most, egy jó párkapcsolat(vagy akármilyen kapcsolat) egyik alapköve, hogy a felek ugyan olyan szinten érdeklődjenek egymás iránt. Mert igen egy idő után elég zavaró lehet végighallgatni a másik ember problémáit,/aktuális élethelyzetét, amikor a sajátunkat nem mondhatjuk el senkinek. Én a helyedben hagynám mert, ha a későbbiekben összejöttök sok problémát szülhet kettőtök között a kommunikációs/társalgási nehézségek,tekintve hogy az írásodból egyértelműen látszik, hogy neked igényed van a kölcsönös érdeklődésre,figyelemre ami itt hiányzik.
2018. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kölcsönösen keresitek egymást, már rég rossz.

Az, hogy azt írja, szeretne valamit, valószínűleg azért van, mert nem mer elutasítani. (olvass néhány kérdést erről, miért nem adnak egyértelmű nemet sohase.)


Gondold végig logikusan: akit kedvelsz, érdekel, vannak vele jövőbeli terveid azért tenni fogsz.


Milyen logikus érvet tudnál felhozni amellett, hogy ő szeretne veled beszélgetni, de önszántából sohasem keres?


Egy egyoldalú kapcsolatba, legyen pár vagy egyszerű baráti kár energiát pocsékolni, ha a másik gyakorlatilag lesz..r.


Nyilván más opció is lehetséges, mivel mi nem ismerjük őt, sem téged, sem a szitut.

2018. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem keresem többet, ennek így tényleg semmi értelme nincs.
2018. szept. 22. 06:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én elég sok embernél érzem azt, hogy nem érdeklődnek felőlem. De azért általában mindenki visszakérdez meg néha tesznek fel kérdéseket. De ez a lány szinte soha. Arra gondoltam, hogy talán csak felénk. De ha neten keresztül ennyire az, akkor bele se merek gondolni mi lenne élőben. Nem mintha én olyan magabiztos ember lennék, de ezt túlzásnak érzem.
2018. szept. 22. 06:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy akit érdekel: Végül mondtam neki, hogy nem akarom folytatni. Erre az volt a válasza, hogy amúgy nem jöttem be neki. Többet nem fogok ilyen kapcsolatokra időt pazarolni.
2018. szept. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!