Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmet valljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmet valljak neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác,a munkatársam, és én teljesen bele szerettem. Azt nem tudom hogy ő mit érez vagy gondol rólam. Amúgy meg nagyon rendes velem mert pl ahogy oda kerültem akkor azt mondta hogy ha valaki piszkál szóljak neki és elintézi, meg ilyenek és észre vette hogy őt szoktam nézni elég sokszor de olyankor mindig félre nézek, vagy rá mosolygok. És annyit akarok kérdezni hogy szerintetek szerelmet valljak neki?

Ő 30/F én 20/L


2018. szept. 21. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Semmikeppen!Nagyon ciki lenne, foleg hogy lany vagy.El is ijesztened , aztan meg lehet szetkurtolne a munkatarsai kozott es beegnel. Inkabb hadd hogy o tegyen lepest.
2018. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg tetszel neki es nincsen felesege, baratnoje , jegyese akkor biztosan lepni fog feled ha viszonozza!
2018. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig is varjal!
2018. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Főleg hogy lány vagy"

Ez a rész itt nagyon nem tetszik, már mint szerinted csak azért mert nő vagyok akkor már nem is kezdeményezhetek mi vagy te hímsoviniszta?


Am ezen a részen kívűl a többit értem és igaz az is hogy egy férfinak illik kezdeményezni, de mit csináljak ha nekem ez már szinte fizikai fájdalmat okoz hogy nem mondhatom el. És állítólag idős korunkban, azt bánjuk majd amit nem tettünk meg és pedig meg volt rá az esély. Am pedig egyedülálló nincs senkije.

2018. szept. 21. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem ugy ertem csak legyen tartasod.

Ne te vallj szerelmet az nem normalis

2018. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!