Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a srácnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
17/L 18/F

2018. szept. 21. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
A lányok szerelmet vallanak ,meg randira hívnak fiúkat, meg udvarolnak. Nem is tudom, melyik nem szerepei torzultak,de szerintem mindkettőé. Mi lesz később.
2018. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Hát ezt fordítva kellene! és amit érzel az csak áltatás!
2018. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elmondanod neki... Csak beszélgess vele aránylag sokat és közeledj hozzá. Amikor vele beszélsz nézz kedvesen a szemébe és úgy tedd azt. Néha öleld meg, ha ez sok mert még nem menne akkor csak simítsd meg a vállát/hátát mikor felálltok egymás mellől, vagy elmentek egymás mellől beszélgetés után. Az sem árt ha néha néha zért rámosolyogsz beszélgetés közben és akár egy kedves összepillantásnál. Érzékelte legyél vele kedvesebb és viselkedj természetesen. Ezek a fentiekben említett dolgok nagyon vonzóak tudnak lenni egy lányban és megfelelő jelek arra hogy elég bátorságok és motivációt adjon még egy félénkebb fiúnak is arra hogy jobban nyisson egy lány felé. Kezelheted az elején egy nagyon jó barátként akivel megosztod a dolgaidat és érzi majd hogy bízol benne és szimpatikus a srác, és igen ez is elég jól fog esni a srácnak.


A lényeg a sok beszélgetés, szemkontaktus, testbeszéd(arcmimika), és kedvesség :).

Ha kérdésed akad akkor nyugodtan írj priviben, és ha tudok akkor nagyon szívesen segítek. <3


18F

2018. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!