Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valamit jelenthet ez? Mi tévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit jelenthet ez? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltam egy szülinapi bulin. Azon az éjszakán egy lánnyal táncoltam. Sajnos akkor berúgtam így nem maradt meg semmi sem. Állítólag akkor őt elkezdtem simogatni. Egymásnak nem mutatkoztunk be így nem tudtuk meg egymás nevét. Most bejelőlt Facebookon három hónap után.(arcról felismertem). Ez valamit jelenthet? Érdemes lenne próbálkozni? Nekem azért lenne nehéz vele beszélni, mert a legjobb barátnője az akivel egy darabig érdekes kapcsolatban voltam.

2018. szept. 21. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg a barátnőjét , hogy zavarná-e ha vele összejönnél. Aztán hívd el randizni a kiszemeltet , ha elfogadja akkor egyértelműen szeretne többet , ha meg elutasít akkor semmit sem veszítettél.
2018. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ajjaj.

Én is voltam pár ‘érdekes kapcsolatban’ annak idején, és nem volt túl szerencsés összejönni a barinőkkel.

Szerintem hacsak nem vag nagyon oda érte, ne erőltesd, sok stressztől, szenvedéstől és nyüglődéstől kíméled meg magad.

Keress más környezetből lányt, mert ez így kicsit házinyulas.

2018. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha az érdekes kapcsolatnak rossz lett a végkimenetele akkor szerintem keress mást. Ha viszont nincs probléma a csajjal (es nem csak te részedről hanem az övéről is) akkor szerintem okes.

Bár én a helyedben inkább hagynám az egészet ha nem olyan különleges a csaj.

2018. szept. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!