Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párom szülei nem engednek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nem engednek nekünk semmit?

Figyelt kérdés

Az lenne a helyzet hogy a barátnőmet nem engedik nálunk aludni és engem se náluk, most történt a születésnapján hogy 10 óráig engedték el nálunk ünnepelni nyáron (kb 3 percre lakunk egymástól). Miközben elengedik bulizni, a fiú barátainál szülinapozni úgy hogy ottalszik. Suli közben is keveset találkozunk mivel ő kollégista, de akkor is már 8ra otthol kell lennie. Meg lehetne ezt beszélni a szüleivel, vagy felesleges erőltetni?

3 éve vagyunk már együtt 18f 18l



2018. szept. 22. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
18 évesen azt csináltok amit akartok
2018. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

"Miközben elengedik bulizni, a fiú barátainál szülinapozni úgy hogy ottalszik."

Csak hozzád nem engedik? Ez nagyon fura.

2018. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert 18 évesek vagytok, nem jelenti azt, hogy azt csináltok amit akartok. Ha a lány szülei nem engedik, hogy az otthonukban ott lakjon a lány barátja, akkor el kell fogadni. Akkor nincs ott alvás- A szülők háza a szülők szabálya.. Ez van..
2018. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ott "lakásról" van szó. Szimplán egy-egy nap ott aludni.De nem is náluk hanem akár nálunk. Azért nem értem ezt az egészet mert ha máshol ott aludhat akkor itt miért nem, nincs meg a két dolog közt a "balance"
2018. szept. 22. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy téged nem bírnak. Amúgy ismernek? Engem is egy év után engedtek ott aludni a paromnal.
2018. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyne ismernének, elvileg szeretnek is
2018. szept. 22. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes hozzáállás, hogy random fiú haveroknál ott aludhat, nálad pedig nem. Én is arra tippelnék, hogy téged nem bírnak, de ha azt állítod, hogy szeretnek, akkor lehet, hogy nem akarják, hogy lefeküdjetek. Ennyi infóval sajnos csak tippelni tudok.
2018. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen szülői logikát, csal azt fogják ezzel elérni, hogy a lányuk hazudni fog nekik, hogy nem hozzád megy, hanem mondjuk szülinapozni xy-hez, vagy barátnőnél alszik, stb.

Azt hiszik, hogy ha nem alszotok egymásnál nem fogtok dugni, vagy mi?

2018. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!