Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik fiút válasszam? Aki belém szerelmes vagy akibe én vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Az a fiú aki belém szerelmes egy kicsit tetszik és tudom hogy lenne nála esélyem a másik fiúba viszont tényleg szerelmes vagyok de ő nem tudom hogy érez irántam. Ez a két fiú legjobb barátok. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2018. szept. 22. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt választanám aki engem szeret
2018. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak presztizsből akarsz egy barátot magadnak akkor válaszd aki szeret téged, viszont nem lesztek boldogak.. de legalább lesz egy "barátod" (habár ne legyen igazam) viszont hogyha azt a srácot próbálod fölszedni akit te szeretsz akkor készülj fel rá hogy arcra is eshetsz ha rosszul sül el (habár ne legyen igazam)
2018. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amelyik szerelmes beléd.

A másik, akibe úgy érzed szerelmes vagy ...

El kell keseritselek. Nem szerelem, csak vágy.

2018. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szerelmes lennél, akkor ez nem lenne kérdés.
2018. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az utolsónak igaza van.

Akármennyire is szeretném a másik srácot választani sajnos nem megy így hogy közben szerelmes vagyok. Amugy nem tudo hogy ő mit érez irántam

2018. szept. 22. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy ha szerelmes vagy, akkor az csak egy emberre irányul, es senki más nincs. Ha szerelmes igazan szerelmes vagy, akkor csak 1 ember a tárgya, es csak ő kell. Ha elgondolkodtal rajta, hogy melyiket válaszd, akkor egyiket sem szereted igazan. Szerintem hagyd mindkettőt.
2018. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is vagy szerelmes, csak mind2 tetszik neked.
2018. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából én tudom hogy melyik fiút akarom de nem tudom hogy ő mit akar. A másik fiú kedves meg minden de hiába nem vagyok szerelmes belé. Csak az a baj hogy a két fiú legjobb barátok és lehet hogy csak tönkre tenném a barátságukat, úgyhogy nehéz lesz de inkább lemondok róla.
2018. szept. 22. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd békén mindkettőt, mert bármelyik opciót is választod, valaki lelkileg sérülve lesz.
2018. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!