Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most elrontottam? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elrontottam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akivel kb. 2 hónapja beszélünk. Ugyanabban a kisvárosban lakunk és sok közös barát által ismertük meg egymást... Az alatt a 2 hónap alatt olyan szinten bizalmas lett a kapcsolatunk, hogy pontosan tudjuk egymásról, hogy a másik hány kg, centi, hányas a lába meg ilyenek... Mindent meg tudunk beszélni, csak a probléma ott van, hogy még csak egyszer találkoztunk élőben, mindig snapen beszélünk.. De viszont amikor találkoztunk nagyon jól éreztem vele magam.. De tényleg.. Sok fiúval sétáltam már de senkivel nem volt meg annyira a közös hang, meg a hangulat mint vele. És én azért sokszor közlöm vele, hogy amúgy nagyon szeretem, meg ezt ugye ki is mutatom rendszeresen de ő nem feltétlen.. Mármint látszik rajta hogy nagyon zavarban van ilyenkor de azért örülnék ha nem csak én "babusgatnám" őt.. Eltúlzom szerintetek? Vagy ugye ami szerintem a legnagyobb baj, az az hogy egyszer meséltem neki, hogy mindig félreértik az emberek a dolgokat mert hogy én nagyon kimutatom a szeretetem és mindenki azt hiszi hogy szerelmes vagyok beléjük.. És most belé tényleg szerelmes vagyok de szerintem most azt hiszi hogy vele is csak friendzone.. Mit mondjak neki? Vagy ezt hogyan javíthatnám ki?

2018. szept. 22. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozóra, és valld be neki az érzéseidet. Mindenképp személyesen, interneten keresztül bármit lehet írni...
2018. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Már megint egy lány akar szerelmet vallani. A lovagok e torz kép láttán tuti forognak a sírjukban...
2018. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem akarok szerelmet vallani😂 Nem akarok férfiasabb lenni a palinál..
2018. szept. 22. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Imádom az ilyen hülyeséget, hogy csak a férfi vallhat szerelmet. Hol van ez leírva?
2018. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne kezdjük ezt, légyszives.. Csak egy választ akartam
2018. szept. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!