Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel kezdjem a beszélgetést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyhalas kérdése:

Mivel kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Szeretnem hanyagolni a szia mizu milyen napod volt hogy vagy most kerdeseket. Tudnatok ajanlani valamit?

2018. szept. 25. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Tökéletes beszélgetés indító kérdés:

"Mi a különbség a hermitikus és az önadjungált operátorok között?"

Ha nem tudja megválaszolni, akkor nincs értelme a társalgás folytatásának.

2018. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a milyen napod volt egy kedves kérdés, amire szívesen válaszol az ember. Ez nem sablonos, csak érdekel mi van vele, ami nem baj.
2018. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a gond kedves masodik valaszolo hogy ezt mar elsutottem egy parszor. Akkor inkabb ugy kerdezem: Nem baj hogy minden nap ezekkel a dumakkal irok ra?
2018. szept. 25. 19:02
 4/7 anonim válasza:
Miért írsz rá minden nap? Hittérítő vagy?
2018. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja tenyleg de jo hogy szolsz. Elfelejtettem hogy masodallasban is dolgozok. Na megyek hitet teriteni. Ehez hasonlo valaszokat nem kerek. Koszonom
2018. szept. 25. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Valami különlegesebb, és érdekes kérdést tegyél fel, ami beletartozik az érdeklődési körébe.


Mondjuk ha szereti a sportot, például a teniszt, kérdezd meg, hogy látta-e, hogy hol lesz a salak-kupa döntő, vagy ilyenek vágod.


A lényeg, hogy arról a témáról kezdj el beszélni amiről tudod hogy lenne róla kedve beszélni, és nem egy vontatott direkt "irjunkvalamit" erdemtelen, lényegtelen beszélgetés lenne amire senki sem kiváncsi és unalmas mindkét félnek.

2018. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem köszi a valaszt. Beszed tema szokott lenni mindig van valami beszelni valo :D
2018. szept. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!