Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdekelhetem ezek alapján?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem ezek alapján?

Figyelt kérdés
5 éve láttam egy srácot utoljára, 1 éve, hogy megtaláltam végül Facebookon, és bejelöltem. Eléggé megtetszett, de nem volt merszem írni, nehogy tolakodónak és lány létemre nyomulósnak tartson. Mikor láttuk anno egymást, ő is nézett, de nem hiszem, hogy azóta gondolt volna rám. Úgy próbáltam magam "észrevetetni", hogy lájkolgattam az aktuális képeit, és egyszer hűháztam egyik profilképét. Sokáig nem lájkolt semmimet sem, most viszont minden újabban kitett képem elkezdte lájkolgatni. Tudom, hülyeség lehet, hogy erre alapozok, de olyan, mintha észrevett volna.
2018. szept. 27. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem felkeltetted a figyelmét, máskülönben nem kezdett volna el likeolni. 🤭 Lehet hogy ha türelmesen vársz még egy kicsit akkor ír
2018. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!