Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek az ölelések csak nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az ölelések csak nekem olyanok mintha többet érezne, vagy más is így gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régóta jóban vagyok, és mostanában néha olyan mintha többet érezne. Pl máshogy ölel mint régebben.

Az egyik ilyen ölelés:

Ült egy széken, én hátulról odamentem és megöleltem. Ő megfogta a karomat, elkezdte simogatni és nem engedte el szóval kb 1 percig így maradtunk.

Másik:

Hosszabban ölel mint régebben. És ha állunk akkor elkezd dülöngélni, a végén mégjobban magához szorít aztán elenged. Néha végigsimít a karomon és úgy enged el.


Régen az ölelés csak annyi volt hogy gyorsan megöleltük egymást és semmi extra. Más lányokat ritkán ölel meg, de ha igen akkor őket is csak gyorsan.


Elég fura kérdés de kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok erről, hátha nem én vagyok az egyetlen :D.

Amúgy vannak más jelek is, ha valakit érdekel leírom privátban de az hosszú lenne és nem akartam ide kiírni.



2018. szept. 28. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fura a kérdésed. Helytálló.

Szerintem - a leírtak alapján - vonzódik feléd. Ha neked is tetszik, öleléskor szorítsd a kezét magadhoz. A többit diktálja az élet. Hagyjatok szabad folyást neki.

2018. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a karodat simogatta?

Bocs, de nem hagyhattam ki.


Szòval, bìzz a megèrzèseidben!

Ha úgy èrzed többet èrez irántad, akkor az úgy is van.

2021. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!