Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit érezhet irántam?!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhet irántam?! HELP VALAKI

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval van egy fiú az új osztályomban,akivel nyáron beszélgettem,és nagyon szimpatikus volt nekem,és én is neki,sok a közös bennünk,közös érdeklődési kör.

Na és úgy alakult hogy bevallotta hogy kezdek a kiszemeltje lenni,és ő is nekem,így még neten,és várja hogy találkozzunk.

Viszont egy kicsit elbizonytalanodott,hogy nem látott még akkor élőben és neki egyenlő a belső és a külső is,és neki kell a személyes kontakt.

És akkor első nap mellé ült egy fiú,aki haverom lett mert nem ismertem nagyon még senkit se. Ő ezt lehet félreértette hogy esetleg együtt vagyok vele vagy akármi,így oda se jött hozzám,sőt rám se nézett. Utána pár héttel később én összevesztem ezzel a fiúhaverommal mert rámmozdult,ezért el is ült előlem meg stb...Ezután már kezdett figyelni,nézni engem. Sokat szemeztünk,hozzáértem mikor elmentem mellette és elpirosodott,stb...szóval egyszerűen érdeklődést mutatott felém,viszont nem beszélgettünk élőben,nem is jött oda hozzám meg semmi,még neten se beszéltünk.

És ma van a szülinapja,ezért tegnap adtam neki egy képeslapot,és felköszöntöttem előre,annyit mondott hogy "kössz" és eltette a táskájába...Erre mikor tegnap suli után megakartam nézni a profilját,láttam hogy letiltott (???) Van egy lány az osztályban aki osztálytársa volt általánosban,és mondta hogy nem nagyon mutassa ki az érzéseit,nem volt se barátnője meg nagyon szerelmes se volt még...A barátnőim és ez a lány is azt mondja hogy csak beijedt...Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Nagyon kedvelem,ha ténylég megijedt akkor hogyan hozzam ki a komfortzónájából? Mondták hogy menjek oda hozzá és beszéljem meg vele,de nem merek mert mivan ha elhúz előttem,vagy támadásnak,nyomulásnak veszi? Nem lehet hogy azért tiltott le mert utálna,látszott rajta hogy érdeklem... Kééérlek segítsetek...:(



2018. szept. 29. 08:48
 1/3 A kérdező kommentje:
mellém ült*
2018. szept. 29. 08:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagy időt neki hogy ezt az egészet megeméssze. Ha egyből oda mennél hozzá megbeszélni az nagyon erőltetett lenne, abból pedig semmi jó nem jönne ki.A fiú félénknek tűnik a leírtak alapján biztos idő kell neki. ( ő is gondolkodik ezen az egészen tuti.) Várjál 1-2 hetet a beszélgetéssel.
2018. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :) Ugyanezen gondolkoztam én is,nem akarok rámenős lenni,szerintem ő sem nagyon fogadta el a helyzetet,szóval majd idővel odamegyek hozzá,addig hadd gondolkodjon.
2018. szept. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!