Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért döntött így, miközben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döntött így, miközben meg az ellenkezőjét mutatja? (Hosszú)

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy a barátság kategóriába vagy ide írjam le a kérdést, de inkább ide, mert amilyeneket ez a srác, olyat egy barátom se csinált. A lényeg az, hogy az évek során nagyon közel kerültünk egymáshoz, a legjobb barátomnak tartottam, akivel mindenről lehet beszélni. Mielőtt elkerültünk középsuliba, egyszer csak így bambult rám, és megkérdeztem, hogy mi az, erre azt mondta, hogy miért nem megyek arra a tagozatra, amelyikre ő, mondtam, hogy mert nekem nehézségeket okoz a tárgy, erre ő azt mondta, hogy de ő mindenben segítene nekem. Láttam, hogy Youtube-on olyan videókat lájkolgat, amelyeken rajta vagyok és azokra az eseményekre is rákeresett, amelyeken részt veszek. Elkerültünk ugyanabba a középsuliba, de más osztályba, egyik tanárunk közös volt, nála párszor versenyeztem, és ez a srác a korábbi kiemelkedő eredményeimmel kapcsolatban beszámolt a tanárnak. Sajnos nagyon összevesztünk, elég komplex történet, nem írom ide ki(ő követett el valamit). Kerüljük azóta is egymást, Facebookról is kitöröltem az ismerőseim közül, utcán vagy a suliban, ha látom, úgy viselkedik, mintha levegő lennék, nem is köszön, semmi. Visszahallok elég bántó dolgokat, hogy én tehetségtelen vagyok, nincs életem, hisztis vagyok szóval mindenféle negatívumot. Egyszer meg akartam vele beszélni a dolgot, de megkaptam az üzenetet,hogy hát már úgysem lenne olyan, mint régen, így maradt a harag. Ennek ellenére a tanáromnál ugyanúgy kérdezősködik a versenyeim után, ha valamelyik osztálytársával beszélek rombol oda megkérdezni,hogy mit mondtam, a gólyaavatón (ahol szép ruhában voltam kisminkelve) nagyon nézett még a táncunkat is végignézte persze arról az oldalról ahol én táncoltam. És az összeveszés után elvileg sokat beszélt rólam. Ha ilyen érdeklődést mutat a hátam mögött, miért nem akarhat vajon továbbra sem kibékülni?
2018. szept. 30. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha így beszél a hátad mögött akkor inkább hagyd a francba. Őszintén miért akarnál bármit is olyantól aki ilyeneket mond a hátad mögött? Ha figyeli is, hogy miket csinálsz azt is csak azért, hogy legyen még miről pletykálnia. Felejtsd el
2018. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!