Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb lány barátom szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lány barátom szeretne többet, vagy csak én értek mindent félre?

Figyelt kérdés

Nos a legjobb lány barátommal már egy éve nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk. Az elején neki volt barátja, aztán szakítottak, aztán nekem lett barátnőm, aki mellesleg az ő legjobb barátnője volt, de szétmentünk és igazából ott voltunk egymásnak támasznak. A nyáron viszont rengeteg időt töltöttünk együtt, például eljött velem horgászni és néha csináltunk olyanokat, hogy ittunk és sátoroztunk, vagy nála aludtam. Rám, mint fiúra nézve szégyen nem szégyen, nem történt köztünk semmi olyasmi, mert én mindig is nem a nőt, hanem az embert láttam benne és nagyon szeretem őt. Hozzátenném, hogy ezek az együtt alvások ölelkezve és egymás kezét fogva történtek kicsit becsiccsentve. Egyébként ezen a nyáron neki is és nekem is voltak kalandjaim másokkal, ezeket pedig elmondtuk egymásnak. Viszont tegnap megkérdezte tőlem, hogy összejönnék-e vele, én pedig elmondtam neki hogy igen és azt is hogy miért. Ő is elmondta hogy mi tetszik bennem és mondta hogy szerinte jó páros lennénk. Azt is hozzátenném, hogy általában írjuk egymásnak, hogy barátom és a tegnapi után is írunk ilyeneket, szóval akármennyire jól ismerem, most nem tudom kezelni a helyzetet.


Ui.: Értelmes válaszokat szeretnék, tudom a kemény réteg mit gondol rólam, köszönöm szépen!


19/F, a lány pedig 17/F



2018. okt. 1. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Jézusom, a lány 17/L, elnézést, fáradt vagyok:D !!
2018. okt. 1. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy járna veled meg jó páros vagytok, akkor az elég egyértelmű, nem? Vagy csak én értem félre?
2018. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csak eddig én például azért nem szerettem volna lépni, mert féltem hogy elveszítem később őt és erről beszéltünk már párszor. A környezetünkben egyébként mindenki szerint együtt kellene lennünk.
2018. okt. 1. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos azért célozgat ilyen egyértelműen, mert azt akarja, hogy te mondd ki, ő sem biztos a dolgában, lehet ő is félti a kapcsolatotokat.

Szerintem is együtt kéne lennetek. Lényegében együtt is vagytok, csak még nem mondtátok ki. Az a legjobb kapcsolat, ahol legjobb barátok is vagytok.

2018. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!