Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Folytassam, vagy feladjam? 20/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam, vagy feladjam? 20/F

Figyelt kérdés
Városban szoktam látni egy lányt, aki nagyon tetszik, rokonszenves, de nem ismerjük egymást. Sokáig próbáltam vele beszélni személyesen, de nem voltam elég bátor, hogy elé álljak. Ráírtam, gondolom ezt zaklatásnak vette, és letiltott. Ez történt tavasszal. Más közösségi oldalon bocsánatot kértem tőle mindenért. Időközben kiderült, hogy van barátja, amit egyáltalán sem sejtettem, ezért hagytam a dolgot. Mostanság elég gyakran látom úgyszintén, de megőrülök, hogy nem tudok még egy szót sem váltani vele. Néha ha találkozunk, gyakran rám néz, illetve ha "szemezünk" akkor elkapja a tekintetét. Mi legyen? Elég egyértelmű, hogy hadjam, vagy még egy próbát megér? Beszéljek vele? Ha igen, hogy?

2018. okt. 2. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el.
2018. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha barátja van csak a saját szívedet töröd össze, azzal ha próbálkozol jóba lesztek, de mégis ott a tudat, hogy nem veled van.
2018. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom Lőrinc csajozási módszerét.😁
2018. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, láttam a videót! :) De nem jönne be :) Háát, köszi a válaszokat, majd lesz ami lesz.
2018. okt. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!