Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek vallottak már szerelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vallottak már szerelmet? Ha igen, hogyan? És ti vallottatok már szerelmet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy roma fiú rámírt messengeren, beszélgettünk, és ott vallott nekem szerelmet :3 nagyon jó érzés volt, bár nem kölcsönös még a vonzalom, de azért belementem, higy találkozzunk és ismerjük meg egymást jobban :3
2018. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vallottak már nekem szerelmet. Es amugy tök fura, tetszett a csaj, de mikor szerelmet vallott, valahogyan már nem xd. A keresed alapján (ha ebben a helyzetben vagy) olyan 14 evesnek tippelnelek meg. Szerintem ne valj neki szerelmet! Akár fiú vagy, akár lány! Szerintem nem ez a legjobb ötlet, sőt, az után hogy nem csinálsz semmit ez a legrosszabb. Ha lány vagy, próbálj meg jeleket küldeni felé! Tudom, nezéz, de próbálj meg szemezni vele, rámosolyogni stb stb stb:., ha fiú vagy, akkor meg menj oda hozzá beszélgetni, kérdezgess a napjáról, kerdezd meg hogy elmegy e veled valahova (ezt akár "barátiasan" is kerdezheted ha kicsit önbizalomhiányosabb vagy, de túlságosan megse legyen barátias mert akkor barátzónába kerülsz! Úgy a két határ között legyél valahol!!)...és ha ezek megvannak, jó összejöttök, akkor jöhet a szerelmet vallás, bár ha minden jól megy, akkor már nem szükséges!

ha van kerdesed nyugodtan ird privibe

16/f

2018. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahh.. de imádom ezt mindenkinek mesélni :"DD


Már nagyon régóta szerelmesek voltunk egymásba.. Eees éppen veszekedtünk :"DD

Ilyen tök filmbeliesen megkérdeztem (a veszekedés okával kapcsolatban), hogy "Miért csináltad ezt?" - ekkor már a sírás határán voltam, talán már egy könnycsepp ki is gördült.

Hirtelen nem tudott rá mit felelni, ezért csak annyit hebegett, hogy "Mert.. mert.."

És ekkor mondtam: "Mert, mert.. egyetértek.." És itt hátatfordítottam, és elindultam a másik irányba

És ekkor utánam kiabálta, hogy "Xy (az én nevem)! - hátrafordultam - Mert szeretlek!


Még mai napig tisztán emlékszem rá.. Ráadás éppen az eső is esett, totál filmbelies volt.. Bármikor, ha választhatnék, annyira átélném mégegyszer <3


UI: Féltékennyé akart tenni.. Hat meg jó, hogy a sírás szélén voltam.. :"D (ez volt a veszekedés oka, pletyka éhes gyakori olvasók :"D)

2018. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!