Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelezhetett nekem a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelezhetett nekem a lány?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Van egy lány, aki évfolyamtársam és együtt járunk Franciára. Úgy vettem észre, hogy érdeklődik irántam, mert szemeztünk és mellém ült néha órán. Nekem tetszik, most nagyon szerelmes vagyok belé, így még nem éreztem senki iránt. Direkt korábban mentem egyik nap, hogy tudjak vele beszélgetni, de nem nagyon mertem, csak a suliról meg a hf-ról beszélgettünk. Nem tűnt úgy, hogy visszautasító lenne, ő is kérdezett stb. Már nagyon szeretném elhívni valahova, kicsit jobban megismerni, de most elbizonytalanodtam ezek alapján én is bejöhetek neki? Mostanában annyira zavarban vagyok a közelében, de máshol is furcsán viselkedek. Nem akarok semmit elsietni, de még nem is tudom mihez kezdjek. Veletek már volt hasonló? Valami tapasztalatot meg tudtok osztani?

2018. okt. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess még vele. Ha úgy alakul akkor hívd el valahova.
2018. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nuygodtan kérdezz rá, hogy volna-e kedve megenni/meginni veled vmit. Ha már jó viszonyba vagytok, innentől már könnyű! Veszteni valód nincs, csak ha meg se kérdezed.
2018. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nincs veszteni valóm!
2018. okt. 18. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!