Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Jó vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Jó vagy rossz lehet ez? Én képzelek sokat bele? Idegesíthetem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szoktam figyelni és néha elég feltünően(igyeksz nem úgy csinálni). Mostanában észrevettem, hogy ő is szokott figyelni engem, ha egy busszal megyünk haza ő előbb szokott leszállni és mindig nézi mikor megy el a busz(általáb én is őt figyelem).

Nem vagyok egy szépség (sőt elég csúnyácska vagyok), szóval végképp nem értem.



2018. okt. 4. 22:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Miért lenne rossz? :D Személy szerint, ha nekem nem tetszik valaki akkor nem nézem, ha észreveszem hogy néz akkor ignorálom.

És még valami: vegyél egy mély levegőt és törődj bele, hogy nem vagy "csúnyácska", bizz magadban, miért lennél kevesebb mint más?! Ha nem kezdeményez neked kell. Hajrá ;)


21F

2018. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Arra nem gondoltal hogy erdekli a busz tipusa es azt figyeli? Xd
2018. okt. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az összes? 🤔
2018. okt. 5. 05:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő esztétikusnak, vagy érdekesnek talál; vagy pedig csodálkozik rajta, hogy milyen csúnyácska vagy:) Amúgy szerintem valszeg kedves lenne veled; meg én asszem, hogy valszeg ő szimpatizálhat a lelkeddel; szóval szerintem, hogyha valamelyik érdeklődik annyira a másik irányt, és olyan bátor is, hogy minimum kezdeményez; akkor szerintem abból minimum egy barátság még kisülhet. Tehát legalább az; tehát ha te szeretnél tőle valamit; valszeg nem ok nélkül keltette fle az érdeklődésed; szóval szerintem kommunikálj vele, mert én úgy érzem, hogy ebben az esetben veszítenivalód nincs; tehát csak nyerhetsz. Csőnya dolgokat meg valszeg énszerintem tutkó nem mondana rólad a hátad mögött; mármint ilyen fikázódásokat, hogy lehülyéz meg ilyenek; szerintem ilyen tutira nem lesz. Tehát cska nyerhetsz ezzel énszerintem , ha odamész.
2018. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!