Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek az ilyen lányok, képesek lennétek ilyen típusba bele szeretni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Külső tulajdonságok: barna haj és szem és kevés szeplő az orromnál, rengetegen megnéznek az utcán (nem nagyképűsködni akartam) és sokak szerint szép vagyok.

Belső: kedves vagyok, laza és sokat nevetek, poénkodok és képes vagyok a retardságommal megnevetettni másokat, jószívű, ugyanakkkor szerény, de olyan típus, aki szeret beszélni és alapjáraton beválalós, de az akaratát nem engedi megmásítani, értem ez alatt, ha valaki mond neki valamot, hogy csinálja meg és nem akarja, akkor nem fogja, pl értem ezt alkoholizálásra, szabadszellemű, makacs, aki képes ráparázni valamennyi dologra, valamit pedig elengedni, mások szerint okos is vagyok és kíváncsi, nem szeretem magam fényezni úgyhogy kicsit furcsa ezeket leírni, főként inkább azokat a bókokat írom le, amiket kaptam másoktól.



2018. okt. 6. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2018. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha nem írsz a hibáidról/nem arnyalod a szemelyiseged, akkor nem lehet relevans velemenyt irni.
2018. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj negatívumokat is azért,na meg kép se ártana.
2018. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az mióta számít külső tulajdonságnak, hogy rengetegen megnéznek az utcán?
2018. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Belső tulajdonságokat illetően csak ilyen lánnyal jönnék össze.

Mármint a megadott infók alapján, persze számít az, hogy mikre parázol rá és mikre nem. Számít az, hogy milyen okból nem alkoholizálsz vagy teszel meg más dolgokat (pl. mert utánanéztél és tudod, hogy káros hatással van az emberi szervezetre és függőséget okozhat vagy szimplán belédnevelt ignoranciából, miszerint "a drog rossz, értem?"). Számít az, hogy a poénjaidnak vannak-e határai, avagy teljesen morbid is tudsz lenni. Számít az is, hogy tényleg nem szereted-e magad fényezni vagy csak azért írtad, hogy ne tűnj egoistának. Számít az is, hogy szabadszelleműség alatt a szó valódi jelentését érted vagy a posztmodern társadalom által tömegtulajdonsággá tett hamis jelentését. Számít az is, hogy miről szeretsz beszélni.


Szóval ha ezek és még ezernyi más dolog megfelel az én elképzeléseimnek, akkor igen, esélyes, hogy bele tudnék szeretni egy ilyen lányba, de nagyon specifikus az ideálképem és azt sem tudom, hogy létezik-e egyáltalán, de a "nem tökéletes" kapcsolatokból több mint elég jutott, így csak a valódi ideálomba tudnék már beleszeretni.

2018. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányként válaszolok(17).


Wow hallode kb minden létező jótulajdonságot felsoroltál:D

És ezek alapján a fiúk gyűrűjében képzellek el xd

Na de kérjük a rossz tulajdonságaidat is!! Amugy szerintem a rossz tulajdonságok is lehetnek cukik, szoval ne felj megosztani őket, mert igy tenyleg nem teljes a kep:D

2018. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Izgága vagyok és a kíváncsi természetemből adódóan mindig érteni szeretném a miérteket és azt hogy mi játszódik le az emberekben, sokat tudok beszélni, de mondjuk ebből előnyöm is szokott lenni, hogy nagyon ritka a társaságomban a kínos csendb, mert mindig fel tudok valami témát hozni és szerencsére másokat is szokott érdekelni általában. Nos naív vagyok a szüleim szerint és egyszer-kétszer vissza is szoktam beszélni, ha artatlanul vadolnak valamivel a mellett nem tudok elsiklani es kiallok magamert es ilyen vitakban szoktam neha szemtelen is lenni. Fent még ugye említettem, hogy makacs vagyok valamint képes vagyok ráparázni dolgokra.
2018. okt. 7. 08:10
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, ezek pozitív tulajdonságok !számomra!, tekintve, hogy az adott témákat tekintve én is ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy te túl visszafogottan fogalmazónak tűnsz a rövid szöveg alapján, ez talán problémát jelentene nekem (mint írtam nagyon részletesen kidolgozott az ideálképem, szóval valószínűleg nem az én válaszom a leghasznosabb).
2018. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!