Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem szeretnék szerelmes lenni. Mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Tavaly nagyon szerelmes voltam egy srácba, sokat gondoltam rá, így az órákon sem tudtam figyelni, és nem teljesítettem olyan jól az iskolában. Nagy nehezen mikor elfelejtettem őt, javultak az átlagaim, jobb kedvem lett, és boldogabb voltam.

Most az éven egy másik fiúval találkoztam ugyanúgy az iskolában, és olyat éreztem mint tavaly a sráccal kapcsolatban.

Nagyon helyes, nagyon jó humora van, és megnyerő a személyisége. Az a baj, hogy nem szeretnék szerelmes lenni, mert tudom milyen következményei vannak. Ráadául tudom hogy semmi nem lehetne közöttünk, mert ő olyan népszerű fajta, én meg nem, ja és 2 évvel idősebb is.

Mit tegyek hogy már az elején elfelejtsem őt, és ne legyek szerelmes a fiúba?

Köszönöm a segítséget!:)

16L



2018. okt. 6. 10:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én azt tanácsolnám, hogy tarts ki önmagad mellett. Látszik, hogy tudod, mi lenne a helyes döntés és az "ésszerű út". Tudod, hogy nincs esélye és értelme ennek és csak megzavarna a tanulásban és a céljaidban (jó eredmények, stb.). Hidd el rengeteg alkalom lesz arra a jövőben, hogy fiúzz.


Gondolkodó lány vagy, hallgass most az eszedre és ne engedj a csábításnak, a saját céljaidra koncentrálj!

2018. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szólj az első srácnak hogy segitsen elterelni a gondolataid a másodikról
2018. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj rá, de ha mégis akkor talán ehhez a témához kapcsolódó dolog szóba jöhet.De lágyán mert, ugye lány vagy meg minden.Tudom, hogy az mást mondtam mint amit te szerettél volna de még azt is csinálhatod, hogy magadba próbálsz kifogásokat keresni róla, miért ne szeresd.De ha megbízol a barátnődbe mondd el neki ő is segíthet, meg leírhatod neki a gondolataidat az hátha segít.Ha kell még több segítség írj privátban!
2018. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Aki azt hiszi, hogy észérvekkel lehet bármit is elérni a szerelem ellen, az még nem volt szerelmes.
2018. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne foglalkozzál vele. Ne nézegesd közösségi oldalakon. Egyszerűen koncentrálj másra. Ha eszedbe jut a lénye, akkor rögtön keress valami elfoglaltságot, ami teljesen leköt.
2018. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nem tudom lesz-e értelme, de nekem 1pár csajt úgy tudtam elfelejteni, hogy Lil Peepet hallgattam, főleg az Awful Things nevű számát magyar felirattal.
2018. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!