Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy csaj barátomba, elég furcsa szituáció bontakozott ki. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Egy csaj évfolyamtársammal utóbbi időben nagyon jóban lettünk, egy az érdeklődési körünk, a véleményünk, a tapasztalatunk mindenről. Sokat lelkiztünk, és nagyon fontosak lettünk egymásnak. Annyira közeli viszonyba kerültünk, hogy rendszeresen ölelkezünk, Messengeren szívecskéket, puszilós szmájlikat, stb. minden ünzenetnél bedobja, van, hogy "Drága"-nak szólít, és minden kötöttség nélkül mondogatjuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük, imádjuk egymást, mennyire örül, hogy itt vagyok neki, stb.


Persze konkrétan hogy szerelem, így nem hoztuk fel. Viszont annyira közeli kapcsolatba kerültünk, hogy kezdek beleszeretni.


És néha már lelkiismeret-furdalásom van, mert a barátjával amúgy jóban vagyok, és néha már nekem is olyan ez a barátság, mintha félig párkapcsolat lenne. Volt, hogy elkezdte mesélni, hogy barátja előtt néha fél kimutatni az érzelmeit, stb., és nekem kicsit kínos, ha a párkapcsolati problémáit is velem beszéli meg, mert már úgy érzem, mintha elcsábítanám a csávó elől.


Olyan hülye szituáció ez. Nem merem felhozni neki a szerelmet, mert fontos nekem és nem akarom elveszíteni. Nem akarok vele összejönni se, de hát a szerelem egyszerűen jön magától, az érzelmeket nem én irányítom.


De nagyon különleges lány, mert annyira egyformák vagyunk, hogy olyan jó, végre tényleg átérezzük és megértjük egymást mindenben.


Nem akarom elveszíteni. Szerintetek mi lesz ebből a helyzetből?



2018. okt. 7. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F, 18/L
2018. okt. 7. 10:19
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem, jóba lesztek.De ha bátor vagy egy jó napon amikor kettesben vagytok megkérdezheted.Nem sokat veszíthetsz.A bátor fiúké a jövő.
2018. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól félek, van vesztenivalóm... Megkockáztatni meg nem merem ezt a jó viszonyt... :/
2018. okt. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!