Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fontos! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tehát,nagyon bejön egy fiú (évfolyamtársam) és nem igazán szoktunk dumálni. Beleuntam már a várakozásba,szeretnék lépni de nem tudom hogyan. Eléggé barátkozós típus,sok lány haverja van,de én mégis félek lépni. Irkáltunk már párszor messengeren,közvetlen volt meg minden. Néha szoktunk egymásnak köszönni de nem mindig. Sokszor észre vettem,hogy szinte mindig engem néz,és ezt már az egyik barátnőm is észrevette. Nagyon szeretnék vele jobban megismerkedni és beszélgetni,de nagyon félek,hogy elutasítana és kínos fejzetbe hoznám magamat. Mit kéne tennem?

2018. okt. 8. 14:31
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom hanyadikos/éves vagy de én sose voltam szégyenlős én mindig meg mondtam mindenkinek ha tetszett és ha tényleg észre vetted hogy téged néz és a barátnőd is akkor szerintem van ott valami és merd szerintem el mondani semmi rossz nem lenne kicsit ciki de nem annyira szeretik a fiúk nem mind de eddig akkikel én jártam hogy ha a lány kezdeményez
2018. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm!😊 Jöhetnek még.
2018. okt. 8. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Naszóval- "Eléggé barátkozós típus,sok lány haverja van,de én mégis félek lépni."

NE!

Nagyon sokszor a fiúk sem mernek odamenni egy lányhoz, például én (17/F), mert már volt rossz élménye, rossz tapasztalat stb... tudd meg, hogy szingli-e és ha az, CSAPJ LE :D

Mondd meg neki, hogy lógni akarsz vele-

Szorítok :D

2018. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!