Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek sokat szamit egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat szamit egy fiunal a kulso?

Figyelt kérdés

Egyutt vagyok valakivel,aki a amugy tetszik,aranyos,meg jofej de nagyon nem nez ki jol. Igazabol inkabb az zavar,hogy nem igenyes a stilusa. Meg mem vagyunk egyutt tul sok ideje,szoval nem nagyon hozhatom fel,de kinek milyen tapasztalata van? Hosszutavon szamit a kulso?

Elore is koszi :))



2018. okt. 9. 18:07
 1/6 Papucs112 ***** válasza:
93%

Szerintem emberfüggő. Van akiért bomlanak a lányok, és szerinted nem helyes, és van akit lerondáznak, pedig szerinted jól néz ki. A stílus és a személyiség nekem többet számít, de az alapvető ápoltság is fontos. Szerintem hosszútávon úgyis "megtetszik", vagyis őt fogod a leghelyesebbnek látni ha igazán szereted, de ha nem ápolt, (nem mos fogat, nem fürdik) akkor mélyen elbeszélgetnék vele. Mások véleményére pedig sose adj, ők nem te hogy eldöntsék helyetted ki tetszik és ki nem.


16/l

2018. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :))
2018. okt. 9. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Halihó ^^


Nyilván számít a külső - azt látod meg először, és csak utána ismered meg. A kinézet az első, ami alapján véleményt mondasz.


De ez is egy olyan dolog, ami nem befolyásolható - világéletemben a barnák jöttek be, mégis szőke haja van a barátomnak.


Az igényesség nálam más.. Tehát azért elvárom, hogy pl a fogai ne rohadjanak ki a szájából, mosson fogat, etc :"DD


Ha téged nem zavar, akkor más véleménye meg ne érdekeljen. Te barátod, nem másé.


További szép napot!

2018. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
hát az már a te bajod ha egy hajléktalannal jársz.
2018. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

" Meg mem vagyunk egyutt tul sok ideje,szoval nem nagyon hozhatom fel"

1.Addig jó,míg nem vagytok túl rég óta együtt. A leírásod alapján nem is lesztek, ami nem baj, mert legalább megtudod,milyen emberrel ne legyél együtt.

2. Mi az,hogy nem hozhatod fel? Nincs erre szabály. Mint mondtam, meg sem kell várnod,ghogy régóta együtt legyetek, a leírásod köszönő viszonyban nincs egy normál kapcsolat leírásától. Szakíts.

2018. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ahogy mondjak kulso megfog belso megtart.

En sose birnek ugy egyutt lenni egy fiuval hogy a kulseje nem tetszik.

Oke hogy szeretem a belsojet de ha nincs meg a vonzalom akkod ugy semmi ertelme:)

2018. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!