Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy srác. Lenne többször is lehetőségem rá, de nem merek oda menni hozzá, pedig egy suliba és egy busszal is járok/megyek vele.

Félek, hogy én nem jövök be neki. (Az instáján láttam, hogy milyen lányok jönnek be neki. Az ilyen vékonyabb, nagy seggű, szép arcú lányok, nos én se vékony[elég duci], se nagy seggű, se szép arcú sem vagyok.)



2018. okt. 9. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sikerülni fog már vár a bigmac xddddd
2018. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy. Miért cserélődtek meg a nemi szerepek? NEm kéne,hogy a lányok menjenek oda pasizni,annál taszítóbb nincs...
2018. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Annál taszitobb nincs, hogy gyakorin eli ki magat es minden ember kedvet tonkre teszed.
2018. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#3: Szegénynek nem lesz kedve pasizni,ajj :(
2018. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

3#-as vagyok.

Kedves 4#-es, rólad van szó.

Ki parancsolja, hogy fiú kezdeményez?

Van erre törvény?

2018. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!