Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyért van ilyen érzésem, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyért van ilyen érzésem, ha a szerelmemre gondolok?

Figyelt kérdés

Tehát, tisztázzuk:Nekem nagyon tetszik egy lány. Nem vagyunk eggyütt csak barátiag ismerjük egymást. Egyszer mikor hozzám jött [hozzám haza] itt tetszett meg nekem. Mikor elment fura érzésem volt KB.egy hétig. Ez az érzés nyilván a szerelem miatt volt.De ez egy tisztán érezhető fizikai érzés volt. Mint a fájdalom vagy a szédülés.De ez remek érzés volt. Bizalmam lett tőle jobban tudtam figyelni bátrabb lettem és nagyobb önbizalmam lett tőle.Mintha MEGTÁLTOSDTAM VOLNA TŐLE. .Lehet ,hogy ezen mindenki átesett már de nekem ez életreszóló élmény volt.

Ti már voltatok így?

Nem is tudom elmesélni pontosan.



2018. okt. 9. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt az érzést visszatudom hozni de csak KB. egy percre.

Akkor ha rá gondolok vagy ha halgatok egy zenét.

És bocsi a helyesírási hibákért. Várom a válaszokat!

2018. okt. 9. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyesmi. Mikor először találkozott a tekintetem egy bizonyos fiúéval, aki jelenleg is nagyon tetszik, szó szerint lelassult az idő és kissé mintha pánikba estem volna, aztán meg folyamatosan csak mosolyogtam. Azóta is ha ezt felidézem, vagy csupán arra gondolok, hogy beszélek vele, hevesen ver a szívem, kicsit szédülök és érzem, ahogy pirul az arcom. Furcsa érzés, de nekem is tetszik és biztos hogy nem fogom elfelejteni:D
2018. okt. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen a sok xanax meg a vodka.
2018. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!