Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam hogy szimpi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy szimpi vagyok ennek a lanynak?

Figyelt kérdés
Ma volt 1lany akit nem ismerek de mar regota szemezunk,nezzuk egymast es ma volt 1ures hely a padon ahol epp a haverokkal ultunk es a lany mellem ult.Igazabol nem annyira jutottam szohoz,talan kicsit be is paraztam mar ettol is.Aztan egyik haverom hivott egy kicsit viccelodni es visszaneztem a lanyra akkor is oda-oda nezett ram neha meg mosolygott kicsit.Egyszeruen nem tudok mit kezdeni a helyzettel mivel nagyon felek odamenni hozza mivel mar volt 1baratom akit finoman szolva durvan lerazott bar ot nem is nezte a lany kicsit sem.Szerintetek egyaltalan bejovok neki?Vagy ezzel a lepessel is valamit ki akart huzni belolem hogy mellem ult hogy vegre ne csak szemezzunk(csak azert nem tudom hogy tenyleg bejovok e neki mert a lany elegge jol nez ki szóval akarkit megkaphat kb)?Btw sry hogy hosszu lett de nem tudtam jobban megfogalmazni.Aki ezt elolvassa nagyon koszonom foleg ha meg tanácsot is ad es bocsi az,hogy nem raktam ekezeteket kicsit hulla vagyok mar.Elore is koszonom a valaszokat tovabbi szep napot/estet kedves olvaso^^.

2018. okt. 11. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahjjj ha odamennél hozzá, és elhívnád randira akkor vagy igent mondana, és akkor az tök jó, mert ha összejöttök, akkor boldogok lesztek, és az jó. Ha nemet mond, akkor meg rámosolyogsz és azt gondolod magadban "Tyű micsoda esélyre mondott nemet" :D Na de komolyan max kicsit beégsz... De megcsinálod még háromszor, és már annyira nem fog érdekelni, hogyha nemet mond... Szóval ne töketlenkedj ;)
2018. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el szivesen megtennem csak az onbizalmam valahogy nincs hogy megtegyem meg felek a visszautasítastol is.Tudom tudom azt is at kell elni de hat na nekem meg nem volt aki vissza is utasitott de o lehet megtenne.Amugy kulsore sokak szerint jol nezek ki belsore is erdekes szemelynek tartanak persze jo ertelembe szoval lehet megkene probalni.Csak mikor?Amikor maga van?Mert olyan tényleg nagyon de nagyon ritkan van:/
2018. okt. 14. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!