Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Abba szeretnéj segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba szeretnéj segítséget kérni, hogy a fiúk általába miről szeretnek beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akibe amúgy szerelmes vagyok de még nem akarom neki bevallani. Viszont nagyon sokat szoktunk beszélgetni.Viszont sokszor van olyan amikor kifogyunk a témábol. Ti miről szoktatok beszélni a nem azonos nemű barátotokkal? Légyszives irjatok nekem olyan témákat amit a fiuk szeretnek beszélni, vagy téma ötleteket, vagy pedig hogy ti miről szoktatok beszélni egy fiu/lány barátotokkal!


Az értelmes válaszokat előte is köszönöm!



2018. okt. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy fiuk mirol szeretnek. Barmirol. En pl utalom a kocsikat a sportot... De lehet lelkizni velem. Tokre valtozo
2018. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nincsen átlag, mindenki másról szeret beszélgetni.


Én például a lehallgatásról, fegyverektől, bűnözésről (Hm, leírva talán fura a 3 együtt, de mindenki különbözik :D Jah és nem vagyok bűnöző :) ) és számítástechnikáról

2018. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azzal a fiúval, akivel kb a legtöbbet beszélek sok mindenről szoktam, ami jön, de egyébként sokszor szóba jönnek a marveles és dc-s szuperhősök, Star wars stb. Tehát én inkább fiús témákról beszélek vele.
2018. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
nem szeretek beszélgetni
2018. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sport, - nagyon kevés foci - videojátékok, filmek, könyvek, elméleti kérdések, (filozófia) suli, esetleg vallás
2018. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Motorok, autók, iskola, tanulás, zene, politika, elektronikai kütyük, játékok,

Ritkább esetben foci, sport, állattenyésztés, növénytermesztés


17/F

2018. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Autók, foci, nők, számítógépes játékok. Illetve a saját hobbijukról. :) Ez lehet peca, konditerem, bicikli, vagy bármi egyéb.
2018. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!