Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy? Vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy? Vagy inkább hagyjam békén? Többi lent

Figyelt kérdés
Bécsbe lakok,most 9.-be megismertem egy magyar lányt,és hát eléggé szerelmes lettem belé. Jó elvagyunk mint barátok,és tudja is hogy szerelmes vagyok belé,de nem nagyon érdekli. Amikor megmondtam neki,hogy szerelmes vagyok belé akkor jött össze a haverommal... Nem volt nagyon kellemes érzés,de elfogadtam,azóta meg mondogassa,hogy ezzel a fiuval,amazzal beszél,meg hogy húúúú de jó nézz ki az ott... Meg mondogatja,hogy vagdossa magát,sajnáltassa magát stb,de abba nem gondol bele hogy én mit érzek. Mit tegyek? Hívjam el randira? Hagyjam békén? Szerintem ő egy r****c,akiért nem kéne aggódni,de nem birom elfelejteni...
2018. okt. 12. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne elfelejteni

Nem gondol bele h te mit érzel mert csak szórakozik veled , a haveroddal meg a többi sráccal is.

2018. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad tényleg egy r****c, lehet rosszak a családi körülmények, bolondok a szülők, összetörték már a szívét, vagy akár mind3. Ha téged nem hallgat meg, nem foglalkozik veled, nem érdekli, hogy mit érzel, tényleg csak kihasznál! Aggódni lehetne, de érte nem érdemes. Nem kötelességed a "lelki szemetese lenni" akinek sajnáltathatja magát, mert szereted. Ez tényleg csak kihasználás. Szerintem ha "elhagyod" megkönnyebbülés lesz, nem függsz tőle nem kell gyötrődnöd miatta. Az is lehet ezután rájön hogy szüksége van rád. De érdemesebb egy olyan lányt találni aki viszont szeret, és nem gyötör azzal hogy összejön a haveroddal (ami akármiért tette szemétség feléd), és fontosak neki az érzéseid!
2018. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!