Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akin idén is meg tavaly is észrevettem,hogy sokszor néz. Amikor ránézek,akkor mindig a szemembe néz,és egy fura érzés fog el. Nemtudom miért de van egy olyan érzésem,hogy tetszem neki. Bár szerintem ezt csak beképzelem,mert nemhinném hogy olyan lányok mint én tetszenének neki.

Azthiszem nekem tetszik Ő de nemtudom pontosan mit is érzek. Ha táncon vele kell táncolnom mindig zavarba vagyok és nemtudok ránézni. De ahogy észrevettem ő is mindig másfele néz. Szerintetek? 17/L



2018. okt. 12. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos... :D vannak egy fiú az osztályban aki sokszor néz rám, de nagyon jól tudom, hogy nem jovok be neki, sot kifejezetten megvan rolam a velemenye :D szoval ennyibol nem lehet megitelni..
2018. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nemtudom miért de van egy olyan érzésem,hogy tetszem neki"

Maradjunk annyiban,szeretnéd,ha tetszenél neki és ennyi.


"Azthiszem nekem tetszik Ő de nemtudom pontosan mit is érzek."


A tetszés pedig nem egy érzés.


Tetszhetsz neki mint bármely másik lányt, de ez nem biztos. Ne indulj ki ebből. Én ma kb.5 lányt néztem meg, aki tetszik, és? Azért az esküvőt még ne tervezd. Akkor se biztos,hogy akar valamit,ha tetszel neki,

2018. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!