Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan fiú tetszik, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú tetszik, akinek nem szabadna. Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Két nagyon jó barátnőmnek is ugyanaz a fiú tetszik, mint aki nekem. De ők nem tudnak róla, nem is tervezem elmondani nekik. Ez a fiú egyébként az iskola egyik, ha nem a leghelyesebb fiúja, igazából szinte minden lánynak tetszik. De csak és kizárólag tetszik nekik, úgy van elkönyvelve náluk, hogy helyes. Eddig nálam is így volt, azonban ez pár hónapja megváltozott. Mindig különösen örülök ha látom, próbalok mindig az ő termük felé menni, akkor megyek ebédelni, amikor ő is. Csomószor ő jár a fejemben, este lefekvésnél kivétel nélkül mindig rá gondolok. Képek vannak róla a telefonomon, instagramjáról, Facebookjáról. Tudja is, hogy ki vagyok, ismer látásból, viszont még sosem beszéltünk, s nem is hiszem hogy fogunk. 😅 Tudom, hogy ez nem szerelem, mert csak akkor lehetek szerelmes valakibe, ha ismerem rendesen, ő maximum tetszhet. De ahh, nem tudom. És annyira rossz. Az egyik barátnőmnek nagyon tetszett egy ideig, mára már próbálja elfelejteni, egy másik barátnőmnek pedig most is tetszik. Hogyan tudnám elfelejteni a fiút? Annyira rossz érzés, de mégis jó. Nem tudom elmondani. Szinte minden nap látom. Miatta szeretek iskolába járni, ha látom, tényleg jobn lesz a napom. Mindig. Nem tudom mit tegyek. 17/L
2018. okt. 12. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk próba, cseresznye...írjál rá.

Vagy jobban megismer és megkedvelhet igy barátok lehettek, idővel talán pár is.

Vagy megismered a másik oldalát amire azt mondod hogy "istenments".

2018. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Próbálj meg nem tudomást venni a srácról, a gondolataidat foglald le valami izgalmasabbal. Találj új hobbit, kezdj valami nagy dologba, stb. DE nem hiszem, hogy jó ötlet lenne megpróbálni elfelejteni. Miért nem akarod elmondani a barátnőidnek? Ha igazi barátok vagytok, akkor támogatnotok kellene egymást. Nem kell ezen stresszelni, csak lazán mond meg nekik. A fiúval kapcsolatban pedig,ne legyél egy a sok ,,jajj, de helyes, csorgassuk rá a nyálunkat csoportban" lányból. Ha szembe jön veled, köszönj neki lazán (ha kb.3-4x nem köszön vissza, akkor csak egy helyes, valszeg egoista paraszt= jobb, ha elfelejted)! Ne látszódjon rajtad, hogy ideges lennél, vagyhogy bejön neked. Ha egyszer talán odamenne hozzád beszélgetni, akkor ne pirulj el! Hallgasd, meg mit akar, válaszolj rá, és te fordulj el előbb, talán egy kis mosoly kíséretében! Ja, és a képeket töröld le!!! 16/L
2018. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszönöm!! Mennyi igaz dolgot leírtál. Nem tudom, valamiért nem akarom elmondani a lányoknak... Rosszul esne nekik. Bár tudják, hogy szinte mindenkinek bejön.. Sokan mondják akik ismerik ezt a fiút, hogy egy egoista csicska. De én nem ismerem személyesen, ezért nem is akarok inkább semmilyen véleményt alkotni róla. Egyébként nem szokott köszönni, azért még annyira nem ismer, tényleg csak látásból. A pirulás pedig... hogy ne piruljak el? Egyébként nagyon pirulós lány vagyok, sokan mondják, hogy ez cuki, de én gáznak tartom... Volt már helyzet amikor tudtam hogy el fogok pirulni, és hát így is lett. Hogyan lehetne ezt elkerülni? Ez előtt a fiú előtt nem volt még alkalmam elpirulni, hiszen tényleg semmi találkozás nem volt, suliban látom sokszor, de tényleg csak ennyi.
2018. okt. 14. 13:07
 4/6 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,és elhatároztam hogy a sarkamra állok,minden bátorságomat összegyűjtöm és köszönök neki. Csináld te is ezt,határozd el magad,mert ha csak vársz akkor valaki aki bátrabb lesz kezdeményezni fog,és lehet hogy összejönnek. Ha meg nem köszön vissza akkor igaza van a 2. válaszolónak és tényleg egy egoista paraszt akit jobb ha elfelejtesz.
2018. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem fog hülyének nézni hogy "ez meg mit köszönget"?? :D
2018. okt. 14. 21:29
 6/6 Thispain ***** válasza:
Ezt akkor tudod meg, ha köszönsz neki.
2018. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!