Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon bejon es sokszor nezett engem mikor elmentem mellete stb.. en sokszor rairtam nem ir vissza.. es elkezdett utalni vagyis mindnekinek ezt mondta... egesz nyaron nem talalkoztunk.. most egy tarsasagban vagyunk aholeg nemreg furan viselkedett eltaszitto volt. Aztan egyik este kavartam a legjobb haverjaval ezt megtudta azon a heten bekovetett instagrammon es azota kedveli a kepeimet meg hetvegen nagyon jot beszelgettunk es most olyan fura velem. Hozza teszem nagy egoja van. Erezhet valamit vagy nem? Miert vsinalja ezt?

2018. okt. 12. 23:06
 1/1 anonim válasza:
Én a helyedben nem közelednék felé. Nem hiszem, hogy azért csinálná ezt, mert bejössz neki. Lehet, hogy csak iriggyé akarja tenni a haverját. A legjobb lenne, ha nyíltan rákérdeznél, mégha a válasz nem biztos, hogy őszinte vagy kedves lesz. De sohasem tudhatod. Szurkolok neked!
2018. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!