Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsek el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy lányt ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Régóta tervben van, hogy elmennénk egy kicsit iszogatni, de valamilyen indokkal folyton lemondja. Érzelmileg már teljesen roncs vagyok és az a baj hogy táncpartnerem. Szóval hetente egyszer legalább találkozunk.

2018. okt. 13. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilván sörözés alkalmával terveztem volna az első csókot.
2018. okt. 13. 14:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fuss utána. Szerintem jelezted felé hogy szeretnél valamit, a labda innentől nála pattog. Ha mindíg lemondja akkor vagy nem akar semmit és akkor jobb ha nem nyomulsz, mert meg fog utálni. Vagy tényleg mindíg úgy jött ki hogy dolga volt, akkor meg ő fog elhívni téged valahova ha ráér. De sanszos hogy az első van.
2018. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán barátja van.
2018. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!