Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire nézhet hülyének vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézhet hülyének vagy mit gondolhat most rólam?

Figyelt kérdés
Tegnap este gólyák éjszakájan voltam a barátnőmmel és az osztálytársaimmal. Ott volt a srac aki bejön. Egy suliba járunk. Ő 11.-es én pedig most kezdtem a gimit. Egyszer megkérdeztem tőle hogy lenne e kedve valamikor talizni. Azt mondta hogy alakulnak a dolgok egy lánnyal ezért nem igazán. Suliba beszelhetunk viszont megbeszélt talit nem akar mert ritkán hisz a fiu lány barátságokban. Azt hitte hogy én többet szeretnék tőle, ami így is van de próbáltam azt mutatni hogy csak barátként nézek rá. És tegnap a gólyák éjszakájan egy barátnőm hátulról felemelt es odahuzott hozzá és pár haverjahoz. Ő nem tudott semmit sem szólni viszont a haverja mondta hogy "van baj". Ezután csak annyit mondtam hogy bocsi és eljottem onnan. Az én szemszögembol nagyon gáz volt. Nem tudom hogy mennyire ivott és mire emlékszik de most mit gondolhat rólam??? 😭
2018. okt. 14. 09:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy párszor már köszönt a folyosón csak soha nem hallottam és azt hiszi hogy bunkóságbol csinálom. Tegnap köszönt mikor osztálytársakkal voltam de annyira hirtelen jött az egész hogy elfelejtettem köszöni...😣
2018. okt. 14. 09:46
 2/3 anonim ***** válasza:

ez nem gáz, egyáltalán hidd el:)

én is most kezdtem a gimit, de azért nem kell egyből a másiknak neki ugrani hogy gyere mán talizzunk. Inkább várj. Amúgy sem neked kell ezeket a szemügyére vetetni, nem neked kell elhivnod, hanem neki téged ha már úgy vannak a dolgok.

De nem gáz:)

2018. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a dedós a barátnőd gáz, aki odalökjött a sráchoz. Biztos neki is bejön a pasi. Azt is kérdezted, hogy mit gondolhat rólad. Szerintem azt, hogy itt van két lány, akik cukik, de még nem úgy viselkednek, hogy akarnék tőlük bármit is.
2018. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!