Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy felsőbb évfolyamos fiú a suliban, múlt hét óta amióta először láttam, mindenhol csak néz, és mosolyog, ahol meglát, egyből észrevesz és elkezd bámulni már-már idegesítő. És komolyan akárhol vagyok, folyton találkozunk.

De még sosem beszéltünk, nem is ismerem...

Szerintetek miért néz? Én már nem tudom, csak úgy össze tud zavarni az ilyen. Lehetséges hogy tetszek neki?

16/L



2018. okt. 14. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már napok óta lát a hajadban egy poloskát, de még nem mert szólni, nehogy azt hidd, hogy randira akar hívni.
2018. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jójó csak légyszi értelmes válaszokat xD

Így is megzavart

2018. okt. 14. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
igen tetszel neki:D v csak beszélni/megismerni akar téged!Beszéltetek már!!Gondolod irj privátban ha van kérdésed/ lány vagyok :D
2018. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok a beszéltetek márnál kérdőjel lett volna :/ :D
2018. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki es meg akart ismerni, velem is volt ilyen, aztan par nap mulva ram irt a srac :)
2018. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!