Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti hogy viselkedtek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy viselkedtek ha egy lány bejön nektek? Honnan tudhatom hogy bejövök neki, ha egyszer ilyen egyszer olyan?

Figyelt kérdés

Van egy végzős srác aki bejön (én másodikos vagyok, természetesen gimnáziumban:D) a fiú egyszer udvarias, egyszer bunkó és majdnem nekem jön. Egyszer néz, utána észre sem vesz. Múlt héten köszönt nekünk (a barátnőmmel voltunk, és még mondott egy mondatot, azt nem szeretném leírni.)

Én ezekből azt szűröm le, hogy nem jövök be neki. Jól gondolom?

Illetve fiúk, ti hogy viselkedtek, ha bejön nektek valaki?:)



2018. okt. 14. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én virágot viszek neki,és kedvesen beszélek.
2018. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pl. állandóan őt nézem,próbálok vele szemezni.Azért,mert cseszek odamenni,hozzá és beszélgetni,valahogy nekem ez nem megy.
2018. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!