Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejovok neki? Vagy ez mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejovok neki? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés

16L vagyok

Van egy osztálytársaam, akivel már tavaly óta jóban vagyunk.Még tavaly elkezdett beceneveket adni nekem, meg szekalni. Egy ideig lattam rajta h tenyleg viccbol csinalja, viccbol nezett folyton, mert tudta h nem tudom őt hova tenni. Aztan januarban elmentem 2hetre "nyaralni", es amikor visszamentem a suliba, azt hittem elfelejtett es bekenhagy. Ez vegulis valamennyire stimmelt, mert nem szekalt annyit, de ha igen akkor a mű-mosolya helyett tok oszinten mosolygott ram, meg ha raneztem es epp nezett, akkor elkapta a tekintetét, de volt olyan is h szemeztunk így órán. Aztán ev vege fele egyre tobbszor kaptam rajta h elmosolyodik


2018. okt. 14. 16:18
 1/2 anonim válasza:
Igen, lehet tetszel neki.
2018. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy tetszel neki, ez a vonzalomnak a jele.
2018. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!