Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindez teganp este és ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindez teganp este és ma hajnalban történt és nem tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz, ugyanis az érzés kellemetlen de maga a szituáció meg jó volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este néhány barátnőmmel elmentünk a városba szórakozni. Én nem ittam alkholot és nagyon mást sem tehát ez is lehet a problémám okozója. Az egyik barátnőm haverjaival összefutottunk, bemutatkoztunk és nagyon sokat beszélgettünk. Az egyiksráccal főleg, és nagyon élveztem a társaságát. Utána közösen átmentünk egy másik helyre ahol táncoltunk és jól éreztük magunkat. A barátnőim sorra mentek haza én pedig maradtam ott a srácokkal. Most azt tudni kell rólam hogy 11 éves koromban volt csak barátom, amit ugye nem lehet komoly kapcsolatnak nevezni, és nem szeretem az ilyen kavarásos dolgokat sem. Tehát a lényeg a lényeg mégnem volt meg az első csók, ami persze nem baj merthát kit nyom. De az egyik sráccal tényleg jól éreztük magunkat, mondjuk ő ivott is. Aztán megpróbált megcsókolni, de én visszakoztam. Mondtam neki hogy sajnálom de nekem ez így nem megy, hogy csak ilyen légbőlkapott dolog legyen. Mondta hogy semmi baj és hogy megérti. Aztán nemsokkal később mennem kellett haza és megöleltem, ő pedig azt mondta remélem még látni foglak. Aztán eléggé rosszul lettem utána. Nem kertelek amikor hazaértem hánytam is. Lehet hogy túltengettem pillangókkal vagy csak nem ittam, nem tudom. Már leírtam egy kisregényt, meg jöhet hogy még csak 16 vagyok húzzak vissza a bölcsibe de ez tényleg komoly. Tehát így az egésznek az lenne a lényege, hogy lehetek e attól rosszul, hogy ez az egész történt és tényleg túl lettem zsúfolva pillangókkal?

#szerelem #nem tudok mit írni
2018. okt. 14. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miféle pillangó? Ez egy vad idegen ember volt,aki bunkó módon néhány óra ismeretség után részegen rád nyomult.

A legjobb,amit mondhatok,hogy emeld a szintet. Ne ilyen alakokkal kezdj és főleg ne bulikban. Tartsd magad többre.

2018. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Pillangókkal ? Egy random senkire ? lol
2018. okt. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na szóval igen, hülyén fogalmaztam. Nem volt bunkó és nem volt részeg. Aranyos és kedves volt. És akkor mondom úgy hogy nem pillangó hanem, nem is tudom. Egyszerűen idegesség? Tehát szó szerint mint amikor az embernek gyomoridege van mondjuk egy fellépés, közönség előtt szerepléstől. Tényleg bocsánat a fura fogalmazásért csak így jött ki. Egyébként még segített is, mert volt egy ickó aki elkezdett fogdozni meg szorított és hát a biztonságiakat nemigen érdekelte, úgyhogy az egész szituáció egy bizalom dolgot hozott létre. Egyébként barátnőm is meri régóta és mondta hogy nagyon aranyos és kedves a srác.
2018. okt. 14. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Az első csók stresszes te pedig valószínűleg először voltál testközelben olyannal aki tetszik is. A hormonjaid beizzultak kancás lettél és ennyi, nem kell túl gondolni nem szerelmes voltál csak felizgult+izgatott.
2018. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ez még mindig senkinek minősül
2018. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semminek minősül*
2018. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!