Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak a rózsaszín köd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a rózsaszín köd elmúlása vagy kezdek belőle kiszeretni? Nem akarok!

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de azelőtt még fél évig ment a huza-vona, kavartunk stb.


Fél év után először érzem azt, hogy idegesít kicsit, hogy kelekótya, és mindent elfelejt, kicsit sértődékeny, illetve nem szorul annyira össze a gyomrom ha meglátom, mint azelőtt.


Ezzel együtt tisztában vagyok vele, hogy ő álmaim nője. Szeret, ki is mutatja, jó az ágyban, gyönyörűszép, ápolt, bújós, bőbeszédű, gyakorlatilag az ideálomat testesíti meg, sőt szárnyalja is túl.


Most egy kicsit felidegesített azzal, hogy majdnem lekéstük miatta a vonatot (amit már korábban megtettünk 3x miatta), meg hogy egész apró dolgokat vesz a lelkére, és pityeregni kezd.


De ettől függetlenül rettegek attól, hogy elveszítem, mert ő az aki ismer, elfogad, szeret, és azt szeretném a legkevésbé, hogy kiszeressek belőle, ezért megszeretném akadályozni.


Szerintetek normálisak ezek az érzések fél év után, vagy para?


19F 18L


2018. okt. 14. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy múlik a rózsaszínköd még lehetsz szerelmes. Észreveszed a hibáit, hülyeségeit, és mindent, ami eddig esetleg nem is érdekelt a köd miatt.. természetes.

Ugyanakkor ha ezeket a hibákat,tulajdonságokat el tudod fogadni, és nem zavarnak, vagy zavarnak(“idegesítenek”) de neki elnézed,mert a gyengéd érzéseid továbbra is élnek iránta, akkor nincs para.

Félsz attól, hogy ŐT, mint személyt elveszíted, vagy attól félsz, hogy egyedül maradsz, esetleg nem találsz jobbat? Ez a kérdés. Ha az első a válaszod, akkor nyugi, minden rendben.

Én 18 voltam, mikor összejöttem a párommal, ő 20. Soha nem volt rózsaszínköd, tudtam, hogy milyen, tisztában voltam minden jó,rossz,idegesítő,végtelenül aranyos szokásával,tulajdonságával.

Azóta is együtt vagyunk, én 22 leszek, ő 24. Már együtt is élünk.

Annak ellenére, hogy sosem volt köd, erős a szerelmünk egymásiránt, és eszünk ágában sincs egymás nélkül élni.

2018. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Őt szeretem.


Belegondoltam, hogy mi lenne ha külön lennénk, de sosem érzem azt, hogy egy pillanatra is más kellene.


Annyira közel állunk egymáshoz, annyi tervünk van, annyi mindent meg tudunk beszélni, egymásnak nyíltunk meg a legjobban az eddigi kapcsolataink közül.


Ő számomra a tökéletes, és igenis elfogadom, mert szeretem.

2018. okt. 14. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak a rózsaszín köd múlik, és ez így van jól. Objektívebben látod őt és minden hibájával együtt szereted. Ez az igazi szerelem, nem a rózsaszín köd
2018. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!