Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez az a pont ahol menekülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az a pont ahol menekülni szoktak a felek?

Figyelt kérdés
8 hónapja tart a kapcsolatunk,hamarosan 9,de nem tudom már mit érzek.Tavasszal jöttünk össze,és mire nyár lett már együtt voltunk 3 hónapja,ugyhogy mivel hiányoltuk egymást és volt tengernyi időnk egyre többet találkoztunk,már minden nap és volt hogy együtt voltunk éjjel-nappal 3 napot,mivel nálam aludt a barátom.Aztán egyszer mikor felszálltam hozzá a buszra egyik sokadik napon már nem éreztem azt amit addig.Nem éreztem hogy szeretem.Elnyomtam magambam,betudtam annak, hogy új kiskedvencet kapott és azzal törődik,nem velem azért érzem ezt,de egy napra visszatért belém és utána megint elmúlt.Írtó nagyot vitáztunk emiatt,ő azt állította,hogy már nem is szeretem akkor és biztos szakítok vele,de nem így történt,sőt,egy héttel késöbb nála is kialakult.Folyt.köv. kommentben

2018. okt. 16. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ez olyanokkal szokott tortenni akik tapasztalat hijan osszetevesztik a szerelmet a kolcsonos vonzodassal. Valakire aki csak tetszik fel ev alatt boven ra lehet unni.
2018. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőnkben kialakult ez és az is,hogy ismeretlennek éreztük egymást és ez miatt csak jobban éreztük,hogy egymással tudjuk átvészelni,volt időszak mikor mindketten nyugtattuk egymást,hogy én érzem,hogy szeret ő,ő érzi,hogy szeretem én,így is van,a mai napig érzem hogy szeret és ő is mindig mondja,de félek csak azért,hogy ne bántson meg,de megesküdött erre,és nála ez komoly dolog,szóval hiszek neki.Viszont nem értem,ha érzi akkor miért vannak ezek bennem?Mióta ez elkezdődött én nagyon sokat szorongok, ő könnyen veszi,neki is vannak időszakai,mikor nehéz,de gyosan túlteszi magát rajta,de én nehezem bírom ,főleg mióta tarta a suli.Azt érzem,hogy üres vagyok,hogy nem tudom mit akarok,hogy menekülnék néha a kapcsolatból,de valami benne tart,valami azt súgja:nem szabad.pár napig egy osztálytársam járt a fejemben,de közömbösen és nagyon ritkán de a suliban rá se nézek és ott is közönbös,szóval nem értem ezt.Elejétöl fogva ennek félek,hogy nem szeretem de most ami tombol bennem az a legdurvább:nem tudom ,hogy mit akarok,hogy meneküljek vagy ne,de erős bennem a ne de annyira ostromolnak néha a negatív gondolatok,hogy menekülnék legszivesebben..Mikor meglátom felvidulok és örömöt érzek,jó érzés megfogni a kezét,viszont tegnap óta rettegek,hogy mivan,ha barátzónába raktam őt,és kezdünk barátokká válni.Viszont nem találkoztunk három napot és mintha átértékeltem volna a kapcsolatunkat,azóta mindig a karjaiba vágyodom,mert ott megnyugszom,akármi is a bajom.Nagyon sok dolgot tudnék még irni de igy is hosszu lett,ha kell külön válaszolok,nem kell elolvasni ha nem akarjátok,csak tegyétek fel a kérdéseket
2018. okt. 16. 10:04
 3/8 A kérdező kommentje:
De én éreztem már tetszést és ez nem az volt,ez az érzés,ez szerelem volt,két hónapig tartott mire kialakult,és tomboltam tőle.Nem tetszett a külseje,a belsője fogott meg,mikor ismerkedtünk nem találkoztunk,csak beszélgettünk interneten.
2018. okt. 16. 10:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhatároztam három napja hogy nem leszek féltékeny,birtokló és ellenőrző,nem is teszem most egyiket sem és én sosem voltam ilyen gyors elhatározó,szóval ezt sem értem,ilyen gyorsan sikerült vagy nem szeretem?
2018. okt. 16. 10:09
 5/8 anonim válasza:

Ne gondolkozz ennyit.


Ki fog alakulni, hogy mikor és hogyan tovább.

2018. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

rendben,de mindenképp elkezdünk programokat szervezni,randizni,ujra együtt aludni hogy elöbb kialakuljanak a dolgok


Amúgy ha nagyon feszült vagyok ezek miatt tudnátok mondani valami feszültség,szorongás oldó módszereket?A jóga jó erre?most nyugodt vagyok de érzem,nem sokáig.Ja és kihagytam hogy éreztem szombat reggel,hogy szeretem,de azóta nem

2018. okt. 16. 12:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a barátom,az egyetlen,igaz legjobb barátom volt a kapcsolat elején,és most is a barátom,a legjobb barátom,a lelkitársam és bennem van,hogy nem akarom,hogy mást keressen helyettem,hogy más lányoknak irogasson,hogy mást árasszon el a figyelmével,szeretetével
2018. okt. 16. 12:48
 8/8 A kérdező kommentje:

a kapcsolatunk előtt*


Nem tudnám őt elengedni,ha őrlődök,még akkor is mellette érvelek a rossz gondolataim ellen

2018. okt. 16. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!