Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktátok a párotokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok a párotokat a jegyeivel zaklatni? Így az iskolára gondolok vagy vizsgajegyek ilyesmi.

Figyelt kérdés

Például ha nem éppen úgy sikerült egy vizsga ahogy ő azt elképzelte akkor mondjátok neki, hogy hát jobban oda kéne figyelni vagy próbáljátok motiválni valahogy?

Mert én inkább annak a híve vagyok, hogy inkább azt mondom neki, hogy nem számítanak a jegyek,persze próbálom motivalni picit, de engem tényleg nem érdekel,hisz ez csak suli nem ez határozza meg milyen ember.(mert amúgy meg dumálni azt tud meg talpraesett nagyon is)

Azért érdekelne ez mert a maximalista "anyósom" mindig engem vesz elő, hogy jaj tudom e, hogy milyen jegyei vannak a fiának és, hogy milyen szörnyű, ha becsuszik egy két kettes hármas.

Vélemények?


17/L



2018. okt. 16. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket nem mondok neki, hogy jobban oda kéne figyelni, mert ez nem segít semmit, ez csak cseszegetés. Motiválni viszont próbálom, hogy tanuljon többet.

20/L

2018. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi az ami bevált neked, így motiváció gyanánt? Amitől láttad, hogy jobb lett a kedve és erőt kapott
2018. okt. 16. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátom nincs, de a crushom mellettem ül, és kettes tanuló. Egyszerűen megírom a dolgozatait... Annyit másol le, hogy ne legyen feltűnő, de meglegyen mondjuk egy hármas. Pár éve magántanuló volt, akkor küldtem neki a házit hetente, az kénytelen volt motiválni, hogy 1 ne dolgozzak vele hiába, 2 ne bukjon meg. Annyit sikerült hatnom rá, hogy már akar egyetemre menni, és már nem nézi le azt a szakot, amire én akarok menni... De szerintem ez nem a te utad. :'D
2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan volt már, hogy vizsg előtt állt és panaszkodott, hogy nem tudja és rossz lesz stb...

akkor leültünk és leadtam neki én az anyagot :) amibe tudok abba segítek

ha rossz jegyet kap nem cseszném le érte, bár olyan volt, hogy azért "lecsesztem", hogy mért nem szólt nekem??

tudja, hogy jó vagyok infóból, ráadásul infó szakos is vagyok, erre elsunyizza, hogy nem értte az anyagot

azt is elmagyaráztam neki és szólt a tanárnak hogy javítana...


másik exemnél meg volt olyan, hogy ő is segített nekem tanulásban


21/f

2018. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátommal mindketten végzősök vagyunk, orvosi pályára szeretnénk menni amihez kell az emelt biosz-kémia érettségi. Ezt a 2 tantárgyat biztos hogy nagyon sokat tanuljuk együtt, motiváljuk a másikat, de természetesen "magánszemélyként" is rengeteg időt fordítunk ezek elsajátítására. Ő eléggé maximalista, le szokott törni ha rosszabb jegyet kap belőlük, ilyenkor csak átölelem szorosan és bíztatom hogy kijavítja, és annyit fogunk tanulni a következő dogára hogy az 5+ legyen. :)
2018. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!