Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor ennyi? Fogadjam el hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ennyi? Fogadjam el hogy elutasított?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy lány.

Tegnap átmentem hozzá és elmondtam egyenesen az érzéseim.

Szívéhez kapott,nagy levegőt vett,majd behívott.

Leültetett az ágyára,ő is leült török ülésbe.

Mosolygott,nevetett,nehezen tartotta a szemkontaktust velem.

Kérdezte tőlem hogy komolyan gondolom-e,én válaszoltam hogy igen.

Mondtam és mondtam amit gondolok,majd ő mondta hogy nem tudja mit gondol.

Miközben beszéltem megemelte karjait hogy öleljem meg,addig öleltem míg soha,majd mondta hogy mi csak barátok vagyunk,meg nem történt semmi.

Én mondtam hogy nagyon gyönyörű,mindent megtennék érte,más mint a többi lány(Tudom hogy a lányok a bunkó stílust szeretik és nem az őszinte bókolást,de soha életemben nem ment.)de ő azt mondogatta hogy nem igaz hogy ő szép.Azt kérdezte tőlem hogy mit mondjon,majd mondta hogy nem tudja,és hogy barátok vagyunk csak.

Végül így kikisért,beültem a kocsiba(mikor nem látott bőgtem egy 5 percig) és hazamentem.

Otthon felhívtam édesanyámat(nehezen kérek tőle tanácsokat,úgy gondolom ilyen dolgokban nem tud ma már szülő segíteni de nem tudtam mást)aki azt mondta nem teljes elutasítás,mert akkor nem így csinálta volna.Adjak neki időt feldolgozni hogy valóban érdeklem.

A lányt még felhívtam,nehezen de felvette,mondtam gondolja át,azt mondta jó,majd elköszöntem tőle.

Azóta nem történt semmi.

A lány zárkózott volt egész életében,volt 1-2 barátnője és kész.Sosem voltak fiú barátai,én voltam az elsők között,és az első aki összeakar(t) jönni vele.16 éves.

Nem akarok reménykedni mert csak jobban fáj,de ti mit gondoltok?Köszönöm a válaszokat.

17/F



2018. okt. 22. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, a legjobb ha elfogadod.
2018. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyel csak, ez a lány vagy túl fiatal még vagy mással akarja majd valamikor később dugatni magát. Bocsi hogy így fogalmaztam de ez a helyzet. Picit idősebb lányok közül nézelődj és érezni fogod azt hogy egymáséi vagytok anélkül hogy leülnétek válvonogatva, zavartan pislogva megbeszélni az érzéseiteket.
2018. okt. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépned kolléga. Azért megprobalkozhatsz azzal hogy “ bunkózol” és játszod az elérhetetlen számára a későbbiekben. Egy tanulmány szerint amit olvastam ez sokszor beválik. Mert ugye amit nem kaphatunk meg azt annál jobban akarjuk. A lényeg hogy érzelmiszivacs voltál. Most ezután pont a fordítottját kell eljátszanod. Így tuti fel fogod kelteni a figyelmét
2018. okt. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NE HALGAS RAJUK pár elévvel idősebb vagyok 20/F igaz csak 3 év de van tapasztalatom és a bunkozás na meg a kissé zsivány között nagy a különbség! Senkisem szereti a bunkókat azonban ha néha néha beszolsz neki 1-2 vicces poént az jó csak nem kell tulzasba vinni annyi hogy adj neki időt nyilván váratlanul érte és nem tudott rá reagálni rendesen de ha igaz amit írtál hogy nagyon zárkózott akkor kedveskedj neki küldj neki bonbont vagy virágot csak előtte várj pár napot 3-4 nap elég lesz (lehet ugy gondolja hogy csak a barátság miatt kedveltem meg és hogy nem igazi az érzésed bizonyitanod kell csak ne tapadj rá)
2018. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!