Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom sulin kivűl nem akar velem találkozni, mert nincs ideje rá (piti ügyek miatt), de a suliban meg teljesen úgy viselkedik ahogy egy barátnak "kell"?

Figyelt kérdés
Ő 20 éves én 17 vagyok és mindig lemond ha suli után szeretnék találkozni vele és már lassan 1 hónpja vagyunk együtt újra...szeptember első hetében pont ezért szakìtott velem ,mert hogy neki nem való most egy barátnő majd 3 hét után ő keresett meg hogy megváltozik értem most meg ilyen...ha meg megakarom beszélni neki sosincs kedve hozzá...a piti ügyek alatt alvast meg pl barátokkal való telefonon játszást értek...és én nem is akarnék mindennap suli után találkozni de legalább hetente 2x
2018. okt. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de neked nincs barátod...
2018. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak muszájból van veled, ha suli van, ott még elmész neki...
2018. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak dísznek tart jó eséllyel. Ő elmondhatja, hogy van barátnője, akit mutogathat. De te elmondhatod hogy van barátod? Egy kapcsolat nem ennyiből áll.
2018. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azér' azt jó lenne tisztázni hogy egy kapcsolat nem ilyen achievment rendszeren alapul...
2018. okt. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!