Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez, akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, akar tőlem valamait vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy bulivan utánam jött ,hogy táncolunké és táncoltam vele ..nem tudom élőben olyan kedves velem ..de facebookon nem lájkolja a képeimet ,amit kirakok ,pedig látom más lányoknak szokta sőt a volt barátnőjének is ...Annyira szeretném ,hogy kezdeményezne ,de emiatt a dolog miatt úgyérzem nem is érdeklem őt és nem tetszem neki .

2018. okt. 25. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:

*valamit

*buliban

2018. okt. 25. 18:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Még egy fontos kérdés, hogy értő választ tudják adni: Nem volt alkoholizált állapotban, amikor táncoltatok?
2018. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom annyira nem ismerem ,hogy mikor részeg ...de szerintem nem volt részeg ,de nem kizárt ,hogy picit az lett volna
2018. okt. 25. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
És nem gondolod, hogy esetleg te is kezdeményezhetnél?
2018. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja ,hogy ne írjak neki ...nem akarok nyomulos lenni ...
2018. okt. 25. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem árt az néha. Ha nem akar semmit, akkor megmondja. Ha mégis akar valamit és azért nem mondja meg, mert te rákérdeztél, akkor egy töketlen balf**z.
2018. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet csak azért is nem merem ,mert van egy közös pontunk ,ami miatt néha összefutunk és ha ő nemet mond nekem utána nagyon rossz lesz láttni és tudni ,hogy lejártam előtte
2018. okt. 25. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért járattad volna le magad? Azért, mert tetszik és elhívtad valahova?
2018. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!