Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépnem kéne, de hogyan mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnem kéne, de hogyan mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó, akivel sokat találkozunk, voltunk kajálni, kávézni de nem nagyon történt semmi előrelépés. Szeretném ha kialakulna egy kapcsolat belőle, de nem éreztem eddig hogy eljött a megfelelő pillanat hogy elmondjam. Hogy kéne csinálnom szerintetek?

2018. okt. 26. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem mondanád hanem éreztetnéd. Fogd meg a kezét, öleld át, szájra puszi, csók, stb. Ha nem utasít el az jó jel. Ennyi után letámadni, hogy szerelmes vagy belé szerintem túlzás.
2018. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PeterN1971 válasza:

Semmiképp sem mondd azt neki, hogy szerelmes vagy bele. Ezzel eltonthatsz mindent.

Próbálkozz flörtöléssel, apró érintésekkel, közös programokkal.

Legyél vicces, te irányíts.

És figyelj a reakcióra. Ha pozitív a reakció, lépj a következő szintre, például fogd meg a karját amikor sétáltok, majd a kezét.

Adj neki puszit, amikor találkoztok, öleld meg egy pillanatra, nézz mélyen a szemébe, mosolyogj rá.

Mondj olyan dolgokat, hogy jó volt találkozni, többször kellene.

Beszélj vele szexuális témákról, flörtölj. Ha azt mondja, hogy megy fürdeni, mondd, hogy szívesen megmosnád a hátát.

Figyelj a reakcióra. Ha nincs pozitív reakció, akkor más után kell nézned. Ha igen, akkor fokozni kell lépésenként.

2018. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell mondanod neki, csak beszélgess vele. Ha nagyon jólesik a beszélgetés mindkettőtöknek, akkor úgyis magától kialakul minden. Ha nem, akkor nem vagytok egymáshoz illők, és csak a külseje miatt tetszik neked az a lány, az pedig még nem szerelem.
2018. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudja hogy nem közömbös neked! Azért ment el veled kajálni, kávézni. Légy udvarias! (de ez alap kellene hogy legyen) Mondd neki hogy olyan boldog vagy, ha vele töltheted a délutánodat. Nézz a szemébe, mondd el hogy úgy érzed hogy szerencsés kiválasztott vagy hogy a barátja lehetsz. Dicsérd meg a szemét, a haját, hogy milyen csinos, jólöltözött.

Ne a mellét, fenekét kezd el ajnározni!

Udvarolj!

2018. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagybotos ***** válasza:
Mint vén kujon csak alá tudom húzni az eddigi válaszokat. Mindegyik zseniális. Sze....tettel Andor
2018. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!