Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lany az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lany az osztalyban akibe sztem beleszerettem. Beszeltem mar vele. Joban vagyunk. Viszont vannak zavaro tenyezok.

Figyelt kérdés
Pl.Mindenkit olelget ami engem zavar,illetve hagyja hogy fogdossa egy masik fiu.Messebgeren amikor beszelgetek vele csak en teszek fel kerdeseket o csak valaszol,tehat egyoldaluak a beszelgetesek.Joban van olyan fiukkal amelyekkel en egyaltalan nem vagyok joban.Azthiszem neki egy masik fiu jon be.Mit csinaljak?
2018. okt. 27. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...Vannak lányok, akik szeretik a figyelmet, főleg a fiúk körében.De ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy ő azokba szerelmes.De ha tényleg ilyen egyoldalú a beszélgetésetek...Ezt általában akkor csinálják a lányok, amikor főleg semleges érzelmeket tárolnak a másik illető iránt.De ne add fel, csak vigyázz, ne legyél túl nyomulós! ;)
2018. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En is ettol felek hogy ha nagyon probalkozok akkor nagyon nyomulosnak tart es lekoppint!
2018. okt. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!