Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből látszik, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik, hogy egy nőcsábász fiú szerelmes?

Figyelt kérdés

Nos ismerek egy ilyen típusú fiút, aki a közelemben megszeppen és zavarban van, sokszor pedig még válaszolni és képtelen nekem egyébként meg mindig rendes hozzám és másképp viselkedik velem, nem poénkodik, mint máskor egyébként, hanem sokkal komolyabb lesz, udvariasabb és kedves, érdeklődő.Kétszer- háromszor már bókolt is nekem és nekem bejön a srác, ezért is szeretném megtudni, hogy honnan tudhatom, hogy ez az érzés kölcsönös és nem csak színészkedik.


Remélem ez a kis leírás segített a helyzetről egy képet adni. :D



2018. okt. 28. 18:34
 1/1 hobalazs888 válasza:
100%
Amiket leírtál hogy milyen a közeledben mind arra utal hogy ő is vonzódik hozzád csak valószínűleg tart a visszautasítástól nem szoktak a fiuk ilyesmiben színèszkedni elmondhatod neki nyugodtan hogy tetszik,de ha nem mered legalább jelezd neki közeledèssel vagy csinálj közös programmot ahol kicsit kettesben lehettek.
2018. okt. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!