Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam egy lányak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Elmondtam egy lányak hogy beleszerettem de visszautasított. Mit tegyek? Vajon miért volt?

Figyelt kérdés
Mostanába rengeteget beszéltünk, egyszer elhatároztam hogy legközelebb elmondom neki hogy szeretem, aztmondta hogy ő csak barátként tekint rám. Aztmondja hogy nem tehet az érzéseiről, ahogy énsem. Ő nem érez többet. Megéri megpróbálni még1x?

2018. okt. 29. 01:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Nem a barátságot is tönkretennéd vele...
2018. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

ilyet elmondani totál amatőr dolog. a full letámadás kategória, ami sosem sül el jól. Inkább el kellett volna hívni randizni, kicsit úgy is (érzelmileg, testileg) közelebb kerülni hozzá.

Ne próbáld meg még 1x.

2018. okt. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon idétlen vagy, ez tényleg egy letámadás.

Az ember azért is emelkedett volna ki az állat világból hogy tudjon gondolkozni, az ösztöneit tudja kordában tartani.

2018. okt. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Az előzőkkel ellentétben, azt gondolom, hogy helyesen tetted, aki volt már szerelmes, az tudja ezt.. Egy módon van esély kikerülni a barátzónából: Egy ideig kerüld a találkozást, beszélgetést, azalatt egy kicsit átrendeződnek a gondolatai, valószínűleg hiányozni fogsz neki - és akkor, ha ő jelentkezik, megpróbálsz udvarolni - hátha megváltozik, kibontakozik.
2018. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó!


Nem volt letámadás mert elotte már találkozgattunk és kb 1hónap után mondtam el neki.

2018. okt. 29. 09:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond, hogy elmondtad. Az is lehetett volna, hogy örül neki és ő is így érez. Legalább megtudtad, hogy mit gondol. Én nem próbálkoznék többet nála.
2018. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
jaj de imádom ezt. Én vagyok az aki az ilyen lányokat dugom, ti meg görcsöltök, és amikor tanácsot adok akkor lepontoztok... :D kész. Akkor hajrá. #2 voltam.
2018. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7/7 most már aztán totál lepontoznak... :D Komolyan el kéne hinni, hogy "azokat a csajokat dugod", akik betettek a barátzónába? Pont hogy azok a pasik mennek automatikusan a friend zone-ba, akik nem mozgatják meg a csajok fantáziáját.
2018. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eléggé szar élete lehet ennek a srácnak.. Sajnálom a szüleit
2018. okt. 30. 00:14
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 te meg miről beszélsz? :D engem aztán senki nem tesz a barátzónába, mert nem vagyok töketlen. Igen, azokat a csajokat dugom, akinek a kérdező szerelmet vall. Néha mesélnek az utánuk koslató arcokról, meg a kéretlen szerelmi vallomásaikról. De pontozzatok le megint, akkor majd biztos jobban fog menni. :)
2018. okt. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!