Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan is írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata southbridge kérdése:

Hogyan is írjak rá?

Figyelt kérdés
Hogy írjak rá az úgy mond kiszemeltemre. Lány vagyok és suliba megtetszett egy fiú, és igazából megismerném de suliba szerintem úgy érzem le ignorál facebook-on meg igazából nem is tudom mit írhatnék neki mert ha kezdek egy sziával vagy visszaír vagy nem ha mizut kérdezek semmi lesz a válasz szóval nem tudom mit tegyek. Valami ötlet, tanács?

#fiú #kiszemeltemre
2018. okt. 29. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy osztályba jártok esetleg kérdezz a háziról:)
2018. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a te feladatod.
2018. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az én osztályomba jár felettem 1-gyel
2018. okt. 30. 06:02
 4/4 imjustcurious válasza:
Akkor írd azt neki, hogy láttad a suliba, szimpatikusnak találtad és, hogy nincs-e kedve dumálni. :)
2018. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!