Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyűlöletből lehet szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöletből lehet szerelem?

Figyelt kérdés

A mi történetünk az hogy nekem tavaly nyár óta (1,5 éve) tetszik egy fiú. Mamáméknál voltam nyaralni meglattam egyre tobbszor lattam, és megtetszett. Hazamentem mert mentünk nyaralni és elmondtam az otthoni barátnőmnek, hogy megtetszett valaki, de nem tudtam a nevét. A barátnőm segített megkeresni, megtaláltuk. Elkezdett vele beszélgetni állítólag képet is küldött rólam neki, és azóta mint ha utálna. Egyszer írtam a fiúnak és elkezdett bunkózni, flegmán beszélni. 29 hét után most őszi szünet van. Megint itt vagyok láttam tegnap előtt hosszu masodpercekig néztük egymást, ugy tűnt mintha lenne valami. Aztán ezen gondolkoztam éjszaka ráírtam, már éjfél is elmúlt írtam neki higy nem gáz ember (mert utoljára amikor beszéltünk azt mondtam neki hogy gáz) És egy délután erelyéig tényleg így gondoltam. És mikor írtam neki, az volt a válasza hogy “mi a f... van???” Aztán elkeztünk vitázni. Több mint egy óráig vitáztunk. De élveztem. Közben elkeztem meggyűlölni. Teganp csinált instagramon egy csoportot (zárt) és belevette a haverjat meg engem, beszélgettünk semmi durva.

Nem tudom eldönteni hogy most hiányoztam neki vagy nem vagy csak haragbol csinalja. Szerintetek ebből lehet még valami, vagy felejtős a dolog?

Azt irta ram: hogy ugy nezek ki mint egy teleszart buvarruha (ez valami vicces csipkelodes?) meg kislanynak tart mikor alig van ket ev koztunk. Azt is mondta hogy taknyos, na ezen mar kiakadtam!



2018. okt. 30. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most ... neked komolyan egy ilyen emberre van szükséged? o.O
2018. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elveszik a tinilány ész ha lucskosodik a bugyi lol
2018. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de te hol látod a szerelmet?? A "mi a fasz" - nál, a taknyosnál, vagy a "teleszart búvárruha" -nál? Nem egy romantikus filmben vagy, ahol 2 ember gyűlöletéből egy életig kitartó szerelem lesz.. Ez a való világ ahol egy fiú hülyének néz, és van is mire mert rettenetesen naív vagy, ha azt hiszed azért szólt be hogy kifejezze a szerelmét irántad(vagy mi...) Bár nem is értem, hogy minek írtál rá megint, amikor láthatóan kifejezte hogy nem akar ismerkedni(flegmán, bunkón beszélt). Minek kell neked egyáltalán egy olyan valaki aki így viselkedik veled?Az egy dolog hogy esetleg jól néz ki, de te eltűrnéd hogy úgy kezeljen mint valami kutyát? Hát valami gond van az értékrendeddel, ha még ezek ellenére is kell neked ez a fiú(kisfiú)
2018. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy film, kislány. A srác nem akar tőled semmit..
2018. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!